Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Platformy sklepowe

Systemy sklepowe posiadające moduł integracji ze SmartBay.pl

AptusShop

Oprogramowanie sklepu internetowego AptusShop stworzone przez firmę Aptus.pl zapewnia wygodę w zarządzaniu sprzedażą wirtualną. Platforma jest elastyczna, co umożliwia rozwój sklepu w dowolnym momencie od jego uruchomienia. Każdy wdrażany przez firmę sklep jest przygotowywany pod oczekiwania zlecającego oraz wymagania branży, w jakiej działa. Na życzenie klientów pisane są moduły, funkcje dodatkowe sklepu. Firma podchodzi w sposób indywidualny do każdego zlecenia. Platforma jest łatwa w integracji z systemami zewnętrznymi.

Dowiedz się więcej o platformie »

RedCart

RedCart.pl to nowoczesna firma oferująca kompleksowy system do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie posiada wiele opcji doskonale dopasowanych do każdego rodzaju e-biznesu. Otwórz sklep internetowy przygotowany według najnowszych trendów e-commerce i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Dowiedz się więcej o platformie »

Gekosale

Gekosale to darmowe lecz bardzo zaawansowane oprogramowanie sklepu. Posiada w pełni zintegrowany moduł Multistore służący do prowadzenia sprzedaży w wielu sklepach z poziomu jednej instalacji, zaawansowany system edycji wyglądu, niezliczoną ilość funkcji dostępnych do tej pory tylko w rozwiązaniach komercyjnych oraz narzędzia migracji i wymiany danych.

Dowiedz się więcej o platformie »

Wmarket.pl

Wmarket.pl to wyjątkowo łatwy w użyciu, a przy tym w pełni profesjonalny system e-commerce. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci szybko i efektywnie prowadzić sprzedaż online, skorzystaj z naszej oferty.
Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zaawansowane umiejętności, długoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza z zakresu technologii informatycznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, co jest konieczne do zbudowania bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.
Zarządzanie sklepem internetowym nie musi być trudne. Nie ma też potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. Przejrzysty panel administracyjny, proste zarządzanie produktami, płatności online i wiele innych praktycznych funkcji pozwolą Ci sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej. Nasi klienci wybrali Wmarket ponieważ system jest:
- skalowalny - działanie sklepu zostało sprawdzone w praktyce przy ponad 2,5 mln produktów
- stabilny - dzięki ciągłym testom wszelkie błędy zostają natychmiast wykryte i poprawione
- nieograniczony pod względem ilości funkcjonalności, które mogą być rozbudowywane tak, by odpowiadały potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów
- konstruowany modułowo ? system może przybrać indywidualną postać i funkcjonalność na życzenie Klienta
- niezwykle szybki - opracowując sklep zadbaliśmy o to, by zminimalizować czas ładowanie serwisu
- nieograniczony liczbą kategorii, podkategorii i produktów
- oryginalny od strony graficznej- każdy sklep posiada indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną
- wyposażony w różnorodne polityki rabatowe - możliwość definicji rabatu m.in. dla klienta, grupy klientów, producenta, produktu, kategorii czy zamówienia
I ty możesz skorzystać z naszych usług. Zaprojektujemy i uruchomimy dla Ciebie nowoczesne narzędzie, które umożliwi Ci samodzielne prowadzenie sprzedaży przez Internet i pozwoli dotrzeć do szerokiej grupy klientów, którzy nie mieli okazji skorzystać z Twojej oferty. Zapoznaj się z naszą propozycją, odwiedź nas na stronie www.wmarket.pl.

Dowiedz się więcej o platformie »

SellSmart

Najnowszy sklep internetowy spod znaku sellsmart, to owoc wielomiesięcznej pracy informatyków z lubelskiej firmy LabSQL.pl. To już piąta, a zarazem najbardziej rozbudowana, wersja sklepu internetowego, która bije na głowę konkurencję, pozostawiając ją daleko w tyle i sprawiając, że rozpoczęcie e-biznesu staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Dowiedz się więcej o platformie »

sStore

Sklepy internetowe sStore to platforma do prowadzenia własnego sklepu internetowego.
Sklep internetowy sStore posiada pełną integrację z Allegro.pl, szablony aukcji, szablony sklepu i wiele możliwości edycji wyglądu sklepu.
Prowadzenie sklepu internetowego za pomocą platformy sStore jest bardzo tanie i korzystne.
Można już teraz założyć sklep w 2 minuty i testować od razu za darmo!

Dowiedz się więcej o platformie »

MaxShop

MaxShop to nowoczesne i profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego - to szybka, stabilna, bezpieczna oraz intuicyjna w obsłudze platforma zapewniająca wysoki komfort użytkowania sklepu internetowego. MaxShop jest jednym z najbardziej rozbudowanych programów do obsługi sklepu internetowego w którym połączono rozbudowane funkcjonalności z szybkością i wysoką jakością działania przy zachowaniu prostej obsługi. Jest to przyjazne oprogramowanie stworzone z myślą zarówno o prostych sklepach czy katalogach internetowych jak również o dużych sklepach internetowych wymagających zaawansowanych funkcji i rozbudowanych narzędzi wspomagających możliwości prezentacji produktu. W MaxShop instalacja, wstępna konfiguracja oraz pakiet pomocy technicznej gratis. Z nami sprzedaż przez internet jest prostsza niż myślisz.

Dowiedz się więcej o platformie »

Selly

Oprogramowanie sklepu Selly jest kompleksowym i w pełni autorskim rozwiązaniem dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego.
Oferujemy oprogramowanie sklepu dopasowane do każdego rodzaju biznesu.
Służymy kompleksową pomocą przy rozpoczęciu sprzedaży przez internet.

Dowiedz się więcej o platformie »

eCommerce24h

eCommerce24h to oprogramowanie sklepu internetowego, hosting i pomoc techniczna (IT) w jednym, a przy tym brak opłat związanych z uruchomieniem sklepu oraz abonamentowych. Aktualny opis funkcjonalności sklepu znajdziesz na naszej stronie - zapraszamy.

Dowiedz się więcej o platformie »

ClickShop

Click Shop to usługa oferująca szereg funkcji i możliwości, które pozwolą Ci stworzyć i prowadzić profesjonalny sklep internetowy. Zapoznaj się ze szczegółowym porównaniem usług, zarejestruj konto na okres testowy i przekonaj się, jak łatwo założyć sklep i zarabiać w Internecie.

Dowiedz się więcej o platformie »

Sparta Shop

Platforma sklepowa Sparta Shop to narzędzie będące efektem wieloletnich doświadczeń w branży e-commerce firmy Sparta Software. Aplikacja jest gotowym rozwiązaniem z ogromną liczbą funkcjonalności umożliwiającym bardzo szybkie uruchomienie sklepu.

Dowiedz się więcej o platformie »

IAI-Shop

IAI-System.com jest firmą oferującą wyjątkowy produkt jakim jest kompleksowy system zarządzania sklepem interentowym - IAI-Shop.com. Decydując się na współpracę z IAI-Shop.com otrzymujesz w swoje ręcę usługę, w której możesz spokojnie koncentrować się tylko na swoim biznesie bez obawy o obsługę i mozliwości narzędzi.

Dowiedz się więcej o platformie »

BestSeller

BestSeller to stworzone w 2003 roku oprogramowanie sklepu internetowego. Od tego czasu nieustannie rozwijane i doskonalone. Jego siła to modularna budowa, łatwość rozbudowy oraz niezwykłe możliwości dopasowania sklepu do wymagań klienta. Nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Dowiedz się więcej o platformie »

MediaSens.pl

Stawiamy na indywidualizm. Każdy z naszych Klientów otrzymuje wyjątkowy sklep internetowy, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Wszystkie funkcje sklepu są dostosowane do ścisłych wymogów klienta, co znacząco przekłada się na ułatwienie samej obsługi sklepu. Na życzenie naszych klientów realizujemy ich pomysły odnośnie wyjątkowych modułów sprzedażowych, które są tworzone na zamówienie. Dzięki nam każdy klient może otrzymać swój jedyny i niepowtarzalny sklep internetowy, który będzie skrojony na miarę oczekiwań.

Dowiedz się więcej o platformie »

Shoper

Shoper to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Główne jego zalety, to możliwość dodawania nowych języków, zaawansowany system zarządzania szatą graficzną, integracje z wieloma porównywarkami cen (również smartBay.pl) oraz systemami płatności. Kod źródłowy nie jest szyfrowany i można go dowolnie modyfikować. Opłata za sklep jest jednorazowa, licencja dożywotnia a instalacja oraz wstępna konfiguracja - gratis. Oprogramowanie nieustannie rozbudowujemy o nowe coraz bardziej zaawansowane funkcje.

Dowiedz się więcej o platformie »

GOshop

Sklepy internetowe GOshop to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie e-commerce. Każdy sklep internetowy GOshop jest tworzony w oparciu o indywidualny projekt graficzny, z uwzględnieniem gustu i wymagań klientów.

Dowiedz się więcej o platformie »

KQS.store

Funkcjonalne i proste w obsłudze - tak najkrócej można opisać oprogramowanie KQS.store.
Od kilku lat stale rozwijane pod potrzeby sprzedawców i kupujących. Sklep nie posiada żadnych limitów ilościowych oraz można go zainstalować na wybranym przez siebie serwerze. Wszystkie czynności związane z wprowadzaniem produktów, obsługą zamówień i konfiguracją pozostałych elementów, takich jak szata graficzna wykonuje się za pomocą przeglądarki w panelu administracyjnym.

Dowiedz się więcej o platformie »