Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

HP Designjet T120 ePrinter 24 (CQ891A)

KomputeryDrukarki, Urządzenia peryferyjneDrukarkiDrukarki atramentowe

Podstawowe informacje

Ploter HP Designjet T120 24 (610 mm) Gwarancja PL CQ981A
Š
Ekonomiczna, łatwa w użyciu drukarka z funkcją łączności sieciowej i obsługą formatu 610 mm (24 cale), wyposażona w łącze Wi-Fi 1.

Wykorzystaj dobrze swoje pieniądze.? Zalety dwóch drukarek w jednym urządzeniu: wbudowany podajnik na nośniki w formacie od A4 do +/A3 oraz wygodna rolka ładowania od przodu pozwalają na wydruko szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 610 mm (24 cale).? Zainstaluj drukarkę tam, gdzie Ci wygodnie możesz pracować z dowolnego miejsca dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi 1.? Oszczędzaj czas i pieniądze: przejmij kontrolę nad wydrukiem, planując kolejne zadania w firmie.? Spójna, wyjątkowa jakość wydruku oraz duża wydajność oryginalne tusze HP zapewniają żywe kolory i wyraziste linie.

Przekonaj się, jak łatwe może być drukowanie wielkoformatowe z tą niewielką i łatwą w obsłudze drukarką.? Z łatwością dostosuj drukarkę do przestrzeni roboczej 987 mm (38,9 cala) szerokości czyni ją najmniejszą w swojej klasie.? Intuicyjny, pełnokolorowy panel dotykowy 109 mm (4,3 cala) umożliwia intuicyjną obsługę i ułatwia nawigację oraz drukowanie.? Wykonuj pracę szybko i dokładnie: precyzyjne podglądy wydruku zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić prawidłowe drukowanie przy pierwszej próbie.

Oszczędzaj czas i materiały eksploatacyjne wiedząc, że otrzymasz to, co widzisz. Drukuj z niemal każdego miejsca 2.? Oprogramowanie HP Designjet ePrint & Share umożliwia drukowanie z drukarki HP Designjet ePrinter za pośrednictwem laptopa, smartfonu wyposażonego woprogramowanie Apple lub Android? lub tabletu 2.? Uzyskuj dostęp i drukuj wielkoformatowe projekty gdy jesteś z dala od pracowni, korzystając z HP Designjet ePrint & Share 2.? Automatycznie zapisuj kopie prac w chmurze i miej do nich dostęp z dowolnego miejsca dzięki HP Designjet ePrint & Share 2.? Przesyłaj projekty w wiadomościach e-mail do drukarki HP Designjet T120 ePrinter i drukuj, korzystając z funkcji łączności internetowej 2.

1 Łączno

czytaj więcej ›

ProducentHewlett-Packard
InterfejsUSB
Waga25,5 kg
Wymiary987 x 530 x 285 mm (sz. x gł. x wys.)
mpnCQ891A
pokaż więcej informacji ›

Porównanie cen (1 oferta)
sortowanie według z

prezentujemy 1 z 1 oferty

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!