Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Podstawowe informacje

Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Wysyła i odbiera dane na długości fali 1310nm.Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19 TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC110CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 20 km.; MEDIA KONWERTER I MODUŁStandardy i protokoły:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3xPodstawowe funkcje: Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure) Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeńPorty: 1 port SC 100M 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)Kabel sieciowy 10BASE-TKabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)Kabel sieciowy 100BASE-TKabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)Kabel sieciowy 100BASE-FXŚwiatłowód jednomodowyWskaźniki: LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPDWymiary (SxGxW):94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)Zasilanie:Zasilacz zewnętrznyCertyfikaty:FCC, CEŚrodowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158

czytaj więcej ›

ProducentTP-Link
mpnMC110CS

Porównanie cen (2 oferty)
sortowanie według z

prezentujemy 2 z 2 ofert

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!

Ceny na mapie

Województwo:
  1. 119.00 PLNDyfer-net

    Witnica, Gorzowska 3