Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Logitech MK520 Klawiatura Wireless combo

KomputeryUrządzenia wskazująceKlawiatury, mysze

Podstawowe informacje

Logitech Wireless Combo MK520 zapewnia wygodę i kontrolę podczas pracy z laptopem i komputerem stacjonarnym. Na eleganckiej, pełnowymiarowej klawiaturze można wygodnie pisać, a opuszki palców doskonale spoczywają na wklęsłych klawiszach Logitech Incurve Keys™. Dzięki ergonomicznym kształtom i miękkim gumowym uchwytom bocznym pełnowymiarowa mysz dobrze leży w obu dłoniach nawet po wielogodzinnej pracy i umożliwia śledzenie ruchów z laserową precyzją. Pracować możesz spokojnie i bez bałaganu: bateria w klawiaturze działa do trzech lat, a w myszy — do roku*. Maleńki odbiornik Logitech Unifying wystarczy raz podłączyć i już można o nim zapomnieć, a zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz firmy Logitech zapewnia swobodę. * Żywotność baterii może zależeć od intensywności użytkowania i charakteru pracy na komputerze.

Pisanie na pełnowymiarowej klawiaturze jest wygodniejsze, ponieważ wszystkie klawisze znajdują się tam, gdzie powinny. Wklęsłe, delikatnie zaokrąglone, ciche i niskoprofilowe klawisze Logitech Incurve Keys™ zapewniają właściwe ułożenie palców i zachęcają do wielogodzinnego korzystania z klawiatury. Podczas przerw w pisaniu ręce mogą wygodnie spocząć na podpórce pod nadgarstki. Klawiaturę można też przechowywać pionowo, aby w razie potrzeby zwolnić miejsce na biurku.
Dzięki ergonomicznym kształtom i miękkim gumowym uchwytom bocznym pełnowymiarowa mysz dobrze leży w obu dłoniach nawet po wielogodzinnej pracy. Laserowa precyzja umożliwia płynne śledzenie ruchów na niemal każdej powierzchni, dzięki czemu można zapomnieć o frustracjach związanych z używaniem zwykłej myszy czy trudnych w obsłudze panelach dotykowych*.
Do 3 lat działania baterii w klawiaturze i do roku w myszy. Lepsze zarządzanie energią niemal całkowicie eliminuje potrzebę wymiany baterii**.
Niewielki odbiornik Logitech Unifying jest tak mały, że może być na stałe podłączony do laptopa. Ponadto zapewnia on połączenie zarówno z dołączon

ProducentLogitech
ModelPERLOGKLM0032
Gwarancja24 m-ce gwarancji fabrycznej
EAN5099206022706
Typmultimedialna
pokaż więcej informacji ›

Porównanie cen (7 ofert)
sortowanie według z

prezentujemy 6 z 6 ofert

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!

Ceny na mapie

Województwo:
  1. 170.65 PLNFOTOBIKO

    Doruchów, Kwiatowa 15

  2. 170.99 PLNSklep Internetowy 4MM.COM.PL

    Gdańsk, Biegańskiego 10/26