Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

AAB Cooling NC35 Podstawa pod laptopa

KomputeryAkcesoria do laptopówPozostałe akcesoria do laptopów

Podstawowe informacje


AAB Cooling NC35 Czarna Podstawka pod laptopa to cicha podstawka pod laptopa, pracujeŠgenerując hałas tylkoŠ16dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą. Dwa duże (11 łopatkowe)Šwentylatory pobierają chłodne powietrze spod podstawki i kieruje je na powierzchnie laptopa orazŠzapewnia niską emisję hałasu. Użycie AAB Cooling NC35 Czarna Podstawka pod laptopa pozwalaŠutrzymaćŠniską temperature laptopa oraz zapewnić wydajne chłodzenie procesora, zabezpiecza przed przegrzaniem, a zarazem uniemożliwia wystąpienie kilku problemów: efekt spadku wydajności i wyraźne spowolnienie działania, zapalenie się baterii jak również ewentualne spalenie procesora.ŠBardzo rozsądnym rozwiązaniem jest ochrona sprzętu i jego praca w odpowiednich warunkach. Dodatkowo podstawka pod notebooka znacznąco poprawia warunki pracy na laptopie, dzieki odpowiednim wyprofilowaniu podstawki oraz wysuwanym podstawkom antypoślizgowym umożliwiającym prace bez zsuwania się laptopa. W podstawce zastosowano regulowane nóżki, które mogą utrzymywać podstawkę w dwóch pozycjach, pod dwoma kątami nachylenia. Wielkim atutem tego modelu jest układ spodu umożliwiający korzystanie z podstawki podczas trzymania laptopa na kolanach.

Wideo prezentacja:

W skrócie:ŠCicha podstawka z dwoma podświetlanymi wentylatoramiŠwraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiemŠi regulowanym kątem nachylenia oraz wyprofilowana podstawą umożliwiająca korzystanie z podstawki na kolanach!
więcej informacji o producencie znajdziesz na stronieŠwww.aabcooling.com
Opinie konsumentów:"Chłodzenie do notebooka super, nie ma sensu wydawać 10 razy tyle chyba, że ktoś chce mieć inną nazwę i poczucie tego, że kupił droższe, to też się sprawdza w 100%. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o przesyłkę i dostawę."
Główne zalety:

Wyjątkowo cieńka obudowa zŠdwoma dużymi wentylatorami 140 mmŠ
Przepływ powietrza: Wentylatory (dmucha)Škierują chłodne powietrze, które znajduje sie poniżej, na cała obudowę laptopa.ŠPozwala t

czytaj więcej ›

ProducentAAB Cooling

Porównanie cen (1 oferta)
sortowanie według z

prezentujemy 1 z 1 oferty

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!