Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM ST) - 2km

KomputeryOsprzęt sieciowyKVM

Podstawowe informacje

Opis:Wymiary102 x 74 x 22mmSpecyfikacja techniczna- Standardy:Š IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, 100Base-FX- Porty:- 1 port 10/100Base-T ze złączem RJ-45- 1 port 100Base-FX ze złączem światłowodowym (złącze jedno/wielomodowe, ST/SC, LC, MT-RJ)- Prędkość Transmisji: - Ethernet: 10Mb/s - Half-Duplex, 20Mb/s - Full-Duplex- Fast Ethernet: 100Mb/s - Half-Duplex, 200Mb/s - Full-Duplex- Media Transmisyjne: 10Base-T: Cat.3,4,5 UTP/STP- Wielomodowy światłowód ST/SC 50/125?m lub 62.5/125?m- Jednomodowy światłowód 9/125?m lub 10/125?m- Zasilanie: DC 5V 2A- Pobór Mocy: 10W (Max)- Temperatura Pracy ŠŠ Š0~60?- Temperatura Magazynowania: -20~90?- Wilgotność: 10~90% (bez kondensacji)- Certyfikaty: FCC Class B, CEInformacje dodatkoweKluczowe Właściwości:- Zgodny ze standardami IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX oraz 802.3u 100Base-FX- 1 port 10/100Base-TX oraz 1 port 100Base-FX- Obsługa połączeń wielomodowych (SC, ST) oraz jednomodowych (SC. LC, MT-RJ) na porcie światłowodowym- Obsługa Half/Full-Duplex, Auto-MDI/MDI-X oraz Auto-Negotiation na porcie TP- Przełącznik Half/Full-Duplex dla portu świtłowodowego- Obsługa wielu standardów światłowodowych- Możliwość zamontowania w 19" obudowie do 16-u konwerterówET-912MSC+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Multi Mode 2km-SCET-912MST+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Multi Mode 2km-STET-912SC3+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 30km-SCET-912SC4+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 40km-SCET-912SC5+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 50km-SCET-912SC6+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 60km-SCET-912SC8+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 80km-SCET-912SCA+ ŠŠ Š10/100 na 100FX Single Mode 100km-SCET-912W2A+ ŠŠ ŠWDM 10/100 na 100 Single Mode 20km-AET-912W2B+ ŠŠ ŠWDM 10/100 na 100 Single Mode 20km-BET-912W4A+ ŠŠ ŠWDM 10/100 na 100 Single Mode 40km-AET-912W4B+ ŠŠ ŠWDM 10/100 na 100 Single Mode 40km-BET-912+10/100Base TX/FX Media Konwerter- Zgodność ze standardami IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX oraz 802.3u 100Base-FX- 1 port 10/100Base-TX oraz 1 port 100Base-FX- Obsł

czytaj więcej ›

ProducentEdimax

Porównanie cen (1 oferta)
sortowanie według z

prezentujemy 1 z 1 oferty

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!