Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Gembird światłowód krosowy LC-ST duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 2m

KomputeryOsprzęt sieciowyKable antenowe, sieciowe

Podstawowe informacje

Opis:Rodzaj kablaKabelZastosowanie kabla/adaptera?wiat?owódDługość przewodu2Złącza #1?wiat?owód LCZłącza #2?wiat?owód STWłóknaWielomodoweTransmisja (kable)DuplexWymiary- Waga netto: 28 gKolor (wyliczeniowy)Pomara?czowyPozostałe parametry- Struktura: 50/125 m (OM2)- Tłumienność: 30 dB- Pull test (1000 razy)

ProducentGEMBIRD

Porównanie cen (1 oferta)
sortowanie według z

prezentujemy 1 z 1 oferty

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!