Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Materac kieszeniowy / lateksowy Nuta 200x200

Dom i ogródWyposażenie sypialniiMaterace

Podstawowe informacje

Opis produktu
Materac kieszeniowy / lateksowy Nuta 200 x 200 firmy Janpol
Materac kieszeniowy Nuta 200 x 200, to materac w którym zastosowano nowatorską na polskim rynku technologię Hi-Low, opracowaną przez amerykańską firmę Leggett&Platt. Materac Nuta 100x200 posiada specjalne 7-strefowe sprężyny zapewniające dwa pionowe, niezależne stopnie sprężystości o zróżnicowanej wysokości. Wyższe sprężyny łagodnie przenoszą ciężar naszego ciała na materac, a niższa warstwa stopniowo przejmuje pełne obciążenie. Płyty lateksowe umieszczone po obu stronach wkładu kieszeniowego są przyjazne dla skóry i dróg oddechowych. Cechują się specyficznym, przyjemnym zapachem, a przy tym ograniczają rozwój roztoczy. Lateks z którego wykonany jest materac kieszeniowy / lateksowy Nuta otrzymywany jest na bazie połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem, co daje w efekcie materiał niezwykle trwały. Materac kieszeniowy / lateksowy Nuta 200 x 200 cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jest wytrzymały na odkształcanie, a system otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu czynią wypełnione nim materace bardzo higienicznymi. Sprężyna kieszeniowa to wkład, który składa się z osobnych kieszeni ze sprężynami w środku, połączonych ze sobą za pomocą kleju i ramki otaczającej całość. Dzięki takiej konstrukcji uzyskano punktową elastyczność, która pozwala dopasować się materacowi do kształtu ciała.
UWAGA - Bez dopłaty istnieje możliwość zamówienia zamiast materaca w pokrowcu shenergy premium, materaca w pokrowcu jersey, ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smartcel clima (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.
Firma Janpol jest jednym z wiodących w kraju producentów materacy i związanych z nimi akcesoriów. Doskonałe materiały oraz fachowe doradztwo pozwalają klientom spać sp

ProducentJanpol

Porównanie cen (1 oferta)
sortowanie według z

prezentujemy 1 z 1 oferty

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!

Ceny na mapie

Województwo:
  1. 4152.00 PLNMirat.pl

    Stargard szcz, Gombrowicza 37