Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

PLANET MGB-LA20 Moduł MiniGBIC 1port WDM SC SM 20km

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Podstawowe informacje

TrunkNie Montaż w szafach RACKBrak Możliwość mocowania do podłożaTak OpisOPIS PRODUKTUSeria modułów SFP Mini-GBIC jest przeznaczona do instalacji w urządzeniach posiadających slot SFP. W porównaniu z siecią Ethernet gdzie zasięg połączeń to 100 metrów, moduły MGB oferują połączenia na dystanie od 550 metrów do120 kilometrów. Odległość zależy od zastosowanych modułów: MultMode do 500 metrów i SingleMode do 120 kilometrów.PODSTAWOWE CECHYZgodność z IEEE 802.3z Gigabit EthernetPort światłowodowy 1 X1000MbpsStandard small form pluggable (SFP) Złącze LCZasilanie 3.3VMontaż na włączonym urządzeniuInstalacja Plug and PlayDANE TECHNICZNEModelMGB-LA20Interfejs FizycznyIEEE 802.3ah 1000Base-BXInterfejs ŚwiatłowodowySingleModeZłączeWDM/Bidi LCDługość FaliTX: 1310nm, RX: 1550nmMaksymalny DystansDo 20 kilometrów Strona WWWhttp://www.planet.com.tw/en/product/product_spec.php?id=11027

czytaj więcej ›

ProducentPlanet
Gwarancja24 m-ce gwarancji

Porównanie cen (2 oferty)
sortowanie według z

prezentujemy 2 z 2 ofert

Wady i zalety

Zalety

Nie zapisano jeszcze żadnej zalety.

Wady

Nie zapisano jeszcze żadnej wady.


Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Dodaj zalety i wady

Oceny i opinie

Ty również możesz ocenić produkt, klikając na gwiazdki...

Napisz swoją opinię o produkcie...


Jakość0.0
Wygląd0.0
Stosunek ceny0.0

Email oceniającego: Twój adres e-mail.
Adres nie będzie wyświetlany przy komentarzu.
Imię / nick oceniającego: Nazwa wyświetlana przy opini.
np. Paweł.
Przepisz cyfry : Przepisz cztery cyfry widoczne na obrazku.
wpisz wyłącznie 4 cyfry

Nikt nie napisał jeszcze opinii dla tego produtku. Dodaj opinię jako pierwszy!

Ceny na mapie

Województwo:
  1. 197.60 PLNFOTOBIKO

    Doruchów, Kwiatowa 15