Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konwertery 216 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Porównaj ceny w Konwertery.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy świa...

  2. PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-RPS48 Typ portów: Nie Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48 V Informacje dodatkowe: Moduł zasilania do VDL-2420MR/48 P/N: VC-RPS48

  3. ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zain...

  4. TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze ...

  5. TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

  6. PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethern...

  7. TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodow...

  8. EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Edimax

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IE...

  9. ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWym...

  10. PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (...

  11. PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T...

  12. TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

  13. PLANET GST-806B15 Gigabitowy Konwerter WDM LX 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGST-806B15Orientacyjna waga brutto510gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  14. TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodow...

  15. PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaPOE-163Orientacyjna waga brutto376gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie50szt....

  16. Allied Telesis (AT-PWR4) Zasilacz do Obudowy AT-MCR12

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-PWR4-50 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Zasilacz do Obudowy AT-MCR12 www: Link na stronę opisu technicznego

  17. TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

  18. PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto o...

  19. INTELLINET Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC - BEZ ZAKŁADANIA KONTA - EKSPRESOWE ZAKUPY!

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Intellinet

    - Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s- Port RJ45 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem optymalnej przepustowości 10/100/1000 Mb/s- Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju prz...

  20. Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

      Architektura sieci LAN: Fast EthernetInformacje dodatkowe: Technologia WDM Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) Zamiana sygnału optycz. 100BASE-FX na sygnał przesył. kablem miedzianym Zwięk...

    • Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 20KM -A

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

        Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: 1 10/100/1000BaseT with RJ-45 Connector 1 1000BaseSX/LX with Fiber Connector (Multi/Single Mode) Jumbo Frames: 9.6 KB FCC Class B, CE 2000Mbps/Full-DuplexMożliwość łączenia w stos: nieObsługiwan...

      • Allied Telesis (AT-TRAY4) Obudowa 19 Rack na Konwertery - 4 Sloty

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Allied Telesis

        Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-TRAY4 Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Nie Opis: Klatka do motażu 4 mediakonwerterów AlliedTelesis w szafie RACK lub ścianiekompatybilna z modelami serii: Allied Telesyn AT-FS201/2...

      • PLANET POE-151S PoE Splitter 802.3af (5V / 12V)

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Numer części EAN: 4711213685262 P/N: 4711213685262 Kod Producenta: POE-151S P/N: : 4711213685262 Numer części EAN: : 4711213685262

      • PLANET (MC-700) 10 Obudowa na 7 konwerterów niezarządzalnych

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Numer części EAN: 4711213680373 P/N: 4711213680373 Kod Producenta: MC-700 Łącze miedziane: Konwertery z serii: ET-50x, ET-10x Łącze optyczne: Konwertery z serii : GT-70xxx, FT-70xxx, FT-80xxx Łącze fizy...

      • PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2 km /

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FT-801 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100 BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x ST ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125 um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. ...

      • 4world Konwerter HDMI DVI do HDMI

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • 4World

        Konwerter sprawia, że korzystanie ze sprzętu audiowizualnego stanie się wygodniejsze, bardziej wydajne i tańsze. Konwertuje on sygnał DVI, dźwięk w standardzie Toslink oraz dźwięk cyfrowy na format HDMI, który pozwala na oglądanie i przełączanie cyfrowego sygn...

      • PLANET (POE-151) Mieszacz IEEE 802.3af Power Over Ethernet DC48V 0,4A, 2 x RJ-45, Zgodny z IEEE 802.3af

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Łącze miedzianeEIA568, kat.5, skrętka cztero-parowa, w sieciach FastEthernet 10/100Mbps do 100m. Łącze optycznen.d. Łącze fizyczneKabel sieci LAN przesyła równolegle dane cyfrowe i zasilanie 48 V DC, 0,4 A. Typ portówPOE-151 2 x RJ45 (1 dla danych + wyjście za...

      • PLANET POE-E201 EXTENDER PoE; 802.3at

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Zwiększenie zasięgu przesyłania danych i zasilania PoEW tej chwili urządzenia obsługujące PoE takie jak kamery IP, bezprzewodowe punkty dostępowe, czy telefony IP stają się podstawowymi urządzeniami sieciowymi ze względu na łatwość instalacji. Jednak z względu...

      • Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Intellinet

        Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm- Transfer danych: 1000 Mb/s- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny...

      • Moduł HP z dwoma portami 10GbE CX4 al (J9149A)

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

          Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: PoE 2 porty 10GbE SFPMożliwość łączenia w stos: nieOpis ogólny: Moduł HP z dwoma portami 10GbE CX4 al (J9149A) Port PoE: nieRodzaj urządzenia przewodowego: Moduł do SwitchZarządzanie przez WWW...

        • Planet VC-203PR POE OVER COAXIAL EXTENDER-RECIVER

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Numer części EAN: 4711213689574 P/N: 4711213689574 Kod Producenta: VC-203PR P/N: : 4711213689574 Numer części EAN: : 4711213689574

        • PLANET HPOE-1200G Gigabit 12-port Zasilacz PoE 802.3af / at 350W

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: HPOE-1200G Łącze miedziane: 24 Łącze fizyczne: n/d Typ portów: Gigabitowe RJ45 12-dane+12dane z zasilaniem Zgodność ze standardem: 802.3af i 802.3 at Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 1...

        • PLANET MC-1500R48 Obudowa na 15 konwerterów 19

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: MC-1500R48 Kod Producenta: MC-1500R48 Typ portów: Sloty na moduły z serii FT-80x / FT-90x / FT-1105A / FT-1205A / GT-70x / GT-80x / GT90x / VC-201 / VC-202 / VC-231 / ICS-10x Sygnalizacja LED: Tak Zasila...