Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konwertery 216 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Porównaj ceny w Konwertery.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto o...

  2. TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

  3. PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethern...

  4. Allied Telesis (AT-PWR4) Zasilacz do Obudowy AT-MCR12

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-PWR4-50 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Zasilacz do Obudowy AT-MCR12 www: Link na stronę opisu technicznego

  5. TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

  6. ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zain...

  7. TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze ...

  8. TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy świa...

  9. PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-RPS48 Typ portów: Nie Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48 V Informacje dodatkowe: Moduł zasilania do VDL-2420MR/48 P/N: VC-RPS48

  10. ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWym...

  11. TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodow...

  12. EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Edimax

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IE...

  13. PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T...

  14. PLANET GST-806B15 Gigabitowy Konwerter WDM LX 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGST-806B15Orientacyjna waga brutto510gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  15. PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaPOE-163Orientacyjna waga brutto376gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie50szt....

  16. PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (...

  17. TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

  18. TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodow...

  19. Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP passthrough

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

      Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4096x2160p 4K UHD 3D, HD Wzmacniacz sygnału HDMI umożliwia przesłanie i przedłużenie sygnału do 30m przy maksymalnej rozdzielczości 4096x1260.

    • Digitus Przedłużacz/Extender VGA 4-portowy do 300m po skrętce Cat.5e UTP

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Digitus

      Extender video DVI przez skrętkę kat.5 do 70m.(kat.5, UTP) rozdzielczość maksymalna do 1920x1200 przy 60Hz Wzmacnia sygnał DVI na odległość 70 metrów Wzmacnia sygnał DVI na odległość 70 metrów Obsługuje sygnały wysokiej rozdzielczości do 1920x1200 pikseli na o...

    • Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

        Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy Maksymalna długość kabla: 10km Prędkość transmisji: 1,25Gb/s Typ portu: LC Długość fali: 1310nmMożliwość łączenia w stos: nieOpis ogólny: M...

      • Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LX SFP Single 1310nm 10km LC

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

          Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: Class 1 laser product complies with EN 60825-1 Hot Pluggable Die cast metal housing for Low EMI Up to 1.25Gb/s bi-directional data links Simplex/ Duplex LC connector Single 3.3V power supplyMożliw...

        • PLANET (FST-806A20) Konwerter 10 / 100BaseTX 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FST-806A20 Łącze miedziane: Nie Łącze optyczne: SingleMode,SC-WDM,1310 (TX) 1550 (RX) Łącze fizyczne: 10/100 Base FX Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802...

        • PLANET (GT-806A15) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km /

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-806A15 Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX: 1310nm~15 km Łącze fizyczne: RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Typ portów: RJ-45 Z...

        • PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10 / 100BaseTX 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FST-802 Łącze miedziane: Nie Łącze optyczne: MultiMode,SC,1310nm Łącze fizyczne: 10/100 Base FX Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 10...

        • ZyXEL PLA4211 EU Twin Pck singles PowerLine 500Mbit

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • ZyXEL

          , korzystając z istniejących gniazdek zasilania.ZyXEL PLA4211 500 Mbps Mini Powerline Pass-Thru Ethernet adapter poprawia wydajność istniejącej sieci nawet do 60% w porównaniu do technologia powerline 200 MB/s. Kompaktowa konstrukcja daje Ci wygodę i prosto...

        • Allied Telesis (AT-TRAY1) Obudowa 1xMedia Konwerter

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Allied Telesis

          Kod Producenta: AT-TRAY1 Łącze miedziane: Nie Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Sygnalizacja LED: Nie

        • PLANET GST-805A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Zarządzalny konwerter Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T do 1000Base-SX/LX serii Smart

        • Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

            - Transfer danych: 1000 Mb/s- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)- Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości- Jeden port światłowodowy 1000Base-SX SC, wielomodowy, duplex- Maksym...

          • TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • TP-Link

            Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

          • Moduł MiniGBIC TP-Link TXM431-SR SFP+ LC 10GBase-SR

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

              Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 50/125um lub 62.5/125um, wielomodowy Maksymalna długość kabla: 300m lub 33m Prędkość transmisji: 10Gb/s Typ portu: LC/UPC Długość fali: 850nmMożliwość łączenia w...

            • Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 10KM

              dodaj opinię

              Kategoria: Konwertery

                Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: One 10/100/1000BaseT Gigabit Ethernet TP Port One 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Fiber Port One 1000BaseSX/LX Fiber Port can support either Multi or Single Mode TP Port can support Half/Full-Duple...

              • Allied Telesis (AT-GS2002 / SP) Konwerter 100 / 1000TX-1000FX-SFP

                dodaj opinię

                Kategoria: Konwertery

                • Allied Telesis

                Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-GS2002/SP-60 Łącze miedziane: 10Mbps, 100Mbps lub 1000Mbps (1 Gbps) Łącze fizyczne: Slot na dowolny moduł Gigabitowy Typ portów: SFP Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, IEEE 802....