Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konwertery 351 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Porównaj ceny w Konwertery.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. PLANET GST-806B15 Gigabitowy Konwerter WDM LX 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGST-806B15Orientacyjna waga brutto510gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  2. ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWym...

  3. EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Edimax

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IE...

  4. PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T...

  5. TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodow...

  6. PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaPOE-163Orientacyjna waga brutto376gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie50szt....

  7. PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (...

  8. TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

  9. PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto o...

  10. TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

  11. PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethern...

  12. Allied Telesis (AT-PWR4) Zasilacz do Obudowy AT-MCR12

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-PWR4-50 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Zasilacz do Obudowy AT-MCR12 www: Link na stronę opisu technicznego

  13. TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

  14. ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zain...

  15. TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy świa...

  16. PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-RPS48 Typ portów: Nie Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48 V Informacje dodatkowe: Moduł zasilania do VDL-2420MR/48 P/N: VC-RPS48

  17. PLANET POE-E201 EXTENDER PoE; 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Zwiększenie zasięgu przesyłania danych i zasilania PoEW tej chwili urządzenia obsługujące PoE takie jak kamery IP, bezprzewodowe punkty dostępowe, czy telefony IP stają się podstawowymi urządzeniami sieciowymi ze względu na łatwość instalacji. Jednak z względu...

  18. Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

      Informacje dodatkowe: Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP TransceiverMożliwość łączenia w stos: nieOpis ogólny: Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP TransceiverPort PoE: nieZarządzanie przez WWW (Smart): nieZarządzanie z lini poleceń (CLI): nie...

    • Allied Telesis (AT-MC116XL) Konwerter 10 / 100 BaseTX / 10 / 100 BaseFX, SC 850nm

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Allied Telesis

      Gwarancja: F000M Ilość portów: 1 Porty i/o: 1 x RJ45 100TX na 1 x 100FX SC Multi-Mode Prędkość transmisji łącza światłowodowego: 10/100Mbps, złącze SC Max. dystans: 300m, Multimode 850nm Prędkość transmisji łącza przewodowego: 10/100Mbps, z...

    • PLANET IGT-902 Przemysłowy Gigabitowy Konwerter (SC MM)

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Planet

      Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji P/N: IGT-902 Kod Producenta: IGT-902 Łącze miedziane: RJ-45 10/100/1000 Base-T Łącze optyczne: Port światłowodowy 1000 Base-SX, MM, SC Łącze fizyczne: Kostka dla instalacji zasilania oraz alarmu Typ portó...

    • PLANET ( FT-905A ) Konwerter 10 / 100BaseT 100Base FX / SFP /

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Planet

      Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FT-905A Łącze miedziane: Nie Łącze optyczne: SFP,SingleMode Łącze fizyczne: 10/100 Base TX Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T,IEEE 802.3u, 100Base-TX, 100Base-F...

    • Allied Telesis (AT-MC103XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX SC Single-Mode 15km

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Allied Telesis

      Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-MC103XL-20 Łącze miedziane: 1 x RJ45 100 TX Łącze optyczne: 100 FX SC Single-Mode Typ portów: 2 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Standalone lub montaż w szafie Rack...

    • PLANET (FT-806A20) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Planet

      Opis: Kod ProducentaFT-806A20Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-CrossoverŁącze optyczne1 x SC ( Single-Mode 9/125um)Łącze fizyczneTx-1310nm, Rx-1550nm; FastEthernet Cat. 5 / 100mTyp portówRJ45 / WDMZgodność ze standardemIEEE 802.3, 802.3uPrz...

    • TP-LINK MC220L media konwerter 1GBE SFP

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • TP-Link

      Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH wykorzystuje wielo...

    • Planet FT-802

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Planet

      Gwarancja : G024M Kod Producenta : FT-802 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej....

    • PLANET Mediakonwerter PoE 1000X na 10/100/1000T; mini-GBIC, SFP

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

      • Planet

      Najlepsze rozwiązanie do przesyłu danych na duże odległości i dostarczenia zasilania PoEPonieważ coraz więcej urządzeń jak np. kamery IP wymaga przesłania danych i zasilania na duże odległości, firma PLANET wypuściła nowy mediakonwerter Power over Ethernet Med...

    • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

        Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy Maksymalna długość kabla: 10km Prędkość transmisji: 1,25Gb/s Typ portu: LC Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nmMożliwość łączenia w stos: ...

      • Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LHX SFP Single 1310nm 30km LC

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

          Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: Class 1 laser product complies with EN 60825-1 Hot Pluggable Die cast metal housing for Low EMI Up to 1.25Gb/s bi-directional data links Simplex/ Duplex LC connector Single 3.3V power supplyMożliw...

        • PLANET VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11 1xRJ-45 30A

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-231 Łącze miedziane: 10/100Base-TX: 1 RJ-45 , Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze fizyczne: VDSL: 1 RJ-11 Typ portów: RJ-11 Zgodność ze standardem: ITU-T G.993.1 VDSL ITU-T G.997.1ITU-T G...

        • PLANET GST-802S Konw. 1000BaseT / 1000LX SC SM 20km

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GST-802S Łącze miedziane: Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Łącze optyczne: Port 1000Base-LX z łączem SC obsługującym światłowód jednomodowy Typ portów: RJ-45 / SC Zgodność ze standardem: ...

        • PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000 Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC...

        • ZyXEL PLA4225 EU PowerLine 500Mbit 3xGLAN

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • ZyXEL

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej Numer części EAN: 4718937561810 P/N: 4718937561810 Kod Producenta: PLA4225-EU0101F Łącze miedziane: 230 V Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: do gniazdka elektrycznego Zgodność ze standardem: CSMA...

        • ZyXEL PLA4201 EU Twin Pck singles PoverLine 500Mbit

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • ZyXEL

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta: PLA4201-EU0201F