Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konwertery 351 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Porównaj ceny w Konwertery.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodow...

  2. PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (...

  3. EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Edimax

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IE...

  4. TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

  5. TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodow...

  6. PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaPOE-163Orientacyjna waga brutto376gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie50szt....

  7. PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T...

  8. Allied Telesis (AT-PWR4) Zasilacz do Obudowy AT-MCR12

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-PWR4-50 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Zasilacz do Obudowy AT-MCR12 www: Link na stronę opisu technicznego

  9. PLANET GST-806B15 Gigabitowy Konwerter WDM LX 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGST-806B15Orientacyjna waga brutto510gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  10. TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

  11. PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto o...

  12. TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy świa...

  13. PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-RPS48 Typ portów: Nie Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48 V Informacje dodatkowe: Moduł zasilania do VDL-2420MR/48 P/N: VC-RPS48

  14. ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zain...

  15. TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze ...

  16. ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWym...

  17. TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

  18. PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethern...

  19. INTELLINET Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC - BEZ ZAKŁADANIA KONTA - EKSPRESOWE ZAKUPY!

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

      Zastosowanie kabla/adaptera: Sieciowy (LAN)Porty wejcia: 1 x Ethernet (RJ-45)Porty wyjcia: 1 x SFP (LC)Funkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: - Instrukcja- ZasilaczKolor (wyliczeniowy): CzarnyWymiary: 96 (L) x 70 (W) x 26 (H) mmWaga: 170 gPozostae parametry:...

    • Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

        Informacje dodatkowe: 1 port SC 1000M 1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX) UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100 om STP (maximum 100m) zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km Możliwość łączenia w stos: nieObsługiwane protokoły: ...

      • Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 80KM

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

          Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: One 10/100/1000BaseT Gigabit Ethernet TP Port One 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Fiber Port One 1000BaseSX/LX Fiber Port can support either Multi or Single Mode TP Port can support Half/Full-Duple...

        • Allied Telesis (AT-MC115XL) 10 / 100TX to 10FL / 100SX ST 850nm

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Allied Telesis

          Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-MC115XL-60 Ilość portów: 1 Porty i/o: 1 x RJ45 100TX na 1 x 100 FX ST Multi-Mode Prędkość transmisji łącza światłowodowego: 10/100 Mbps, złącze ST Max. dystans: 300m, Multimode 85...

        • PLANET (GT-806B60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-806B60 Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX: 1550nm~60 km Łącze fizyczne: 10/100/1000 Base-T Typ portów: RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 100...

        • PLANET GST-805A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC SFP)

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GST-805A Łącze miedziane: RJ45 Łącze optyczne: 9/125µm jednomodowy, do 120 km w zależności od modułu Łącze fizyczne: - Typ portów: RJ45, SFP Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V...

        • ATEN VC160A VGA to DVI Converter

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • ATEN

          ...

        • PLANET (POE-2400) 24 porty 802.3af PoE Injector Hub

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • Planet

          Łącze miedziane24 x RJ45 bez POE (10/100Mbps) + 24 x RJ45 z POE (10/100Mbps). EIA568, kat.5, skrętka cztero-parowa, w sieciach FastEthernet 10/100Mbps do 100m. Łącze optycznen.d. Łącze fizyczneKabel sieci LAN przesyła równolegle dane cyfrowe i zasilanie 48 V D...

        • TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • TP-Link

          Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

        • Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -A

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

            Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: 1 10/100/1000BaseT with RJ-45 Connector 1 1000BaseSX/LX with Fiber Connector (Multi/Single Mode) Jumbo Frames: 9.6 KB FCC Class B, CE 2000Mbps/Full-DuplexMożliwość łączenia w stos: nieObsługiwan...

          • Cisco GLC-LH-SM= 1000BASE-LX / LH miniGibic SFP LC SM

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Cisco

            Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej P/N: 746320609133 Kod Producenta: GLC-LH-SM= Łącze optyczne: LC Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3z Sygnalizacja LED: Nie Opis: Moduł SFP 1000BaseLX/...

          • PLANET GST-802 Konwerter 10 / 100 / 1000 ( SC MM )

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GST-802 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000 Base-T Łącze optyczne: 1 x 1000 Base-SX, SC, Multi Mode Typ portów: RJ-45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TXIEEE...

          • PLANET GT-805A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC SFP)

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-805Av3 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000 Base-T Łącze fizyczne: 1 x Port SFP na moduły MiniGBIC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-TIEEE 802.3u, 100Base-TXIEEE 802.3ab, 1000Base-TIEEE 802...

          • PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10 / 100Base T 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FT-802 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100 BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125 um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. ...

          • PLANET POE-2400G Injector Hub 24p Gigabit 802.3af

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Łącze miedzianeRJ45 Łącze optyczneBase-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Łącze fizyczne- Typ portówPorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP, Porty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100 Zgodność ze standardemIE...