Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konwertery 351 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyKonwertery

Porównaj ceny w Konwertery.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodow...

  2. EDIMAX MG-1000AMB 1000BaseSX SFP MM 1310nm 2km LC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Edimax

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4710700925492 Kod Producenta: MG-1000AMB Łącze optyczne: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 1310nm do 2 km* Łącze fizyczne: SFP Typ portów: LC Zgodność ze standardem: Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IE...

  3. PLANET POE-2400P4 24p. 802.3af Injectot Hub (400 W)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Łącze miedzianePorty wejściowe (dane): 24 x RJ-45 STP Łącze fizycznePorty wyjściowe (dane + zasilanie): 24 x RJ-45 STP, Port do zarządzania: 1 x RJ-45; 10/100Base-TX, auto-negocjacja, auto-MDI / MDIX Typ portówRJ-45 Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T...

  4. Allied Telesis (AT-PWR4) Zasilacz do Obudowy AT-MCR12

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-PWR4-50 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Zasilacz do Obudowy AT-MCR12 www: Link na stronę opisu technicznego

  5. PLANET GST-806B15 Gigabitowy Konwerter WDM LX 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGST-806B15Orientacyjna waga brutto510gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  6. TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowy...

  7. ZyXEL PLA5205 600 Mbps Powerline Gigabit Adapter 2 sztuki

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Max. prędkość przesyłu600Architektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x 10/100/1000 Mbit/sZakres częstotliwości2 MHz ~ 68 MHzModulacjadesc_nbrBezpieczeństwo128-bit AES szyfrowanieFunkcje specjalnedesc_nbrZasilaniedesc_nbrWym...

  8. TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy świa...

  9. PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: VC-RPS48 Typ portów: Nie Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48 V Informacje dodatkowe: Moduł zasilania do VDL-2420MR/48 P/N: VC-RPS48

  10. PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaPOE-163Orientacyjna waga brutto376gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie50szt....

  11. TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze ...

  12. PLANET GT-1205A Konwerter Gigabit (2x SFP 1x RJ-45)

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaGT-1205AŁącze miedziane1xRJ45Łącze optyczne-Łącze fizyczne2xSFPTyp portów1 x 10 / 100Base-TX port 2 x 100Base-FX portSygnalizacja LEDTakwwwplanet.com.tw/en/product/product_ov.php?id=1578Orientacyjna waga brutto469gOrientacyjna waga brutto o...

  13. TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

  14. PLANET POE-162S High Power Splitter GE PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: POE-162S Łącze miedziane: 2 porty RJ-45: 1 x wejście zasilanie PoE + dane; 1 x wyjście danych Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethern...

  15. PLANET PL-701 Powerline Ethernet 500M

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: PL-701 Łącze miedziane: 1 x RJ45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: Nie Typ portów: RJ45 > gniazdo elektryczne Przepustowość: do 500mbps Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 230 V Wymiary (...

  16. TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze ...

  17. ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • ZyXEL

    Opis: Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zain...

  18. TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • TP-Link

    Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodow...

  19. PLANET VC-201A KONWERTER ETHERNET OVER VDSL

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

    • Planet

    Wysokowydajne rozwiązanie Ethernet over VDSLPLANET VC-201A jest wysokowydajnym konwerterem Ethernet-over-VDSL2. Opiera się na dwóch technologiach sieciowych Ethernet oraz VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2). Ta ostatnia gwarantuje najszybsze ...

  20. Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS

    dodaj opinię

    Kategoria: Konwertery

      Architektura sieci LAN: Fast EthernetInformacje dodatkowe: Technologia WDM Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) Zamiana sygnału optycz. 100BASE-FX na sygnał przesył. kablem miedzianym Zwięk...

    • Media konwerter Edimax 1000Base-TX>1000SX/LX SFP

      dodaj opinię

      Kategoria: Konwertery

        Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: One 10/100/1000BaseT Gigabit Ethernet TP Port One 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Fiber Port One 1000BaseSX/LX Fiber Port can support either Multi or Single Mode TP Port can support Half/Full-Duple...

      • Allied Telesis (AT-MC1008 / SP) Konwerter 1000 BaseT / SFP

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Allied Telesis

        Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: AT-MC1008/SP-60 Łącze miedziane: 1000 BASE-T Łącze optyczne: SFP Typ portów: 2 Sygnalizacja LED: Nie Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 Gw...

      • PLANET GTP-802 Konwerter Gigabit SC MM PoE

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GTP-802 Łącze miedziane: 10/100/1000 Base-T Łącze optyczne: Multi-mode: 50/125um lub 62.5/125um / SC Typ portów: SC / RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 Ethernet IEEE 802.3u Fast Ethern...

      • PLANET (FT-806B20) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FT-806B20 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100 BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125 um) Łącze fizyczne: Tx-1550nm, Rx-1310nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ p...

      • ZyXEL PLA5405 Twin Pack 1200 Mbps Powerline Gigabi

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • ZyXEL

        Opis: Kod ProducentaPLA5405-EU0201FOrientacyjna waga brutto462gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.462gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

      • PLANET (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km /

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Łącze miedzianePatrz łącze fizyczne Łącze optyczne1000Base-LX (WDM) Media Converter TX: 1550nm~15km Łącze fizyczne10/100/1000Base-T Typ portówRJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3...

      • PLANET POE-152 Mieszacz / Injector IEEE802.3af

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

        • Planet

        Parametry techniczne Kod producenta POE-152 Łącze miedziane EIA568, kat.5, skrętka cztero-parowa, w sieciach FastEthernet 10/100Mbps do 100m Łącze optyczne Brak Łącze fizyczne 2 porty RJ45 Typ portów RJ45 Zgodność ze standardem IEEE 802.3 EthernetIEEE 802.3u F...

      • Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

        dodaj opinię

        Kategoria: Konwertery

          Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz 96 KHz- 24...

        • TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów - BEZ ZAKŁADANIA KONTA - EKSPRESOWE ZAKUPY!

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

          • TP-Link

          Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie. pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zap...

        • Media konwerter WDM Edimax 10/100/1000 > 1000 Single 40KM -B

          dodaj opinię

          Kategoria: Konwertery

            Architektura sieci LAN: Gigabit EthernetInformacje dodatkowe: 1 10/100/1000BaseT with RJ-45 Connector 1 1000BaseSX/LX with Fiber Connector (Multi/Single Mode) Jumbo Frames: 9.6 KB FCC Class B, CE 2000Mbps/Full-DuplexMożliwość łączenia w stos: nieObsługiwan...

          • PLANET VC-203PT-EU KONWERTE PD+ BNC PoCPOE 802.3af

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Numer części EAN: 4711213689567 P/N: 4711213689567 Kod Producenta: VC-203PT-EU P/N: : 4711213689567 Numer części EAN: : 4711213689567

          • PLANET (GRT-101) Konwerter G.SHDSL Modem / Router WAN 1xRJ11 LAN 1xRJ45 (Wymaga drugiego urządzenia GRT-101)

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GRT-101 Łącze miedziane: WAN: 1xRJ11 POTS/ISDN SHDSL (2,304Mbps). LAN: 1xRJ45 (10/100Mbps) Łącze optyczne: n.d. Łącze fizyczne: n.d. Typ portów: WAN - ITU-T G.991.2 (AnnexA, Annex B) Schema...

          • PLANET GT-905A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC SFP)

            dodaj opinię

            Kategoria: Konwertery

            • Planet

            Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-905A Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T1 Łącze fizyczne: 1 x slot na moduł Mini GBIC 1000 Base-SX/LX Typ portów: Slot SFP / RJ-45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-TIEEE 802.3u,...