Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 735 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  2. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  3. Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Qoltec

    Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpiecze...

  4. Qoltec Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 3.0m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=defa8Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord CROSSOVERRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

    • Patchcord LogiLink CP2082U CAT.6 U/UTP 7,5m, szary

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

      • Patchcord LogiLink CP2053U CAT.6 U/UTP 2m, czarny

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okablowan...

        • Patchcord LogiLink CP1094U CAT5e U/UTP 10m, czerwony

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

          • Patchcord LogiLink CP1055U CAT5e U/UTP 2m, zielony

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 2m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieT...

            • Patchcord LogiLink CP1052U CAT5e UTP 2m, szary

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: 100 OhmOpis ogólny: Typ: UTP, kat.5e/Nieekranowany/ 4x2 AWG26/7 /Skręcane pary

              • Patchcord LogiLink CQ2095S CAT.6 S/FTP 10m, zielony

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: zielonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, ziel...

                • Patchcord LogiLink CQ2073S CAT.6 S/FTP 5m, czarny

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czarnyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, czarnyR...

                  • Patchcord LogiLink CQ2051S CAT.6 S/FTP 2m, biały

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, białyRod...

                    • Patchcord LogiLink CQ2028S CAT.6 S/FTP 0,50m, pomarańczowy

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: pomarańczowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,5...

                      • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                        • Digitus

                        Patch cord optyczny DIGITUS, LC/ST duplex, 2mEAN: 4016032249160Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2531-02Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: LCZłącza #2: STKolor: PomarańczowyRodzaj św...

                      • Qoltec Kabel Patchcord SSTP, CAT6A 3.0m

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=ba655Kategoria kabla: 6Opis ogólny: Kabel Patchcord SSTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

                        • Patchcord LogiLink CP2086U CAT.6 U/UTP 7,5m, niebieski

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: ...

                          • Patchcord LogiLink CP2057U CAT.6 U/UTP 2m, żółty

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: Okablowanie...

                            • Patchcord LogiLink CP2021U CAT.6 U/UTP 0,50m, biały

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: biały CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 0,50m, białyRodzaj produktu sieciowego: Okablo...

                              • Patchcord LogiLink CP1064U CAT5e U/UTP 3m, czerwony

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 3m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okablowani...

                                • Patchcord LogiLink CP1012U CAT5e U/UTP 0,25m, szary

                                  dodaj opinię

                                  Kategoria: Światłowody

                                    Długość kabla: 0,25 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 0,25m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablowani...

                                  • Patchcord LogiLink CQ2099S CAT.6 S/FTP 10m, różowy

                                    dodaj opinię

                                    Kategoria: Światłowody

                                      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: różowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, różow...

                                    • Patchcord LogiLink CQ2077S CAT.6 S/FTP 5m, żółty

                                      dodaj opinię

                                      Kategoria: Światłowody

                                        Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: żółtyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, żółtyRod...

                                      • Patchcord LogiLink CQ2055S CAT.6 S/FTP 2m, zielony

                                        dodaj opinię

                                        Kategoria: Światłowody

                                          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: zielonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, zielon...

                                        • Patchcord LogiLink CQ2033S CAT.6 S/FTP 1m, czarny

                                          dodaj opinię

                                          Kategoria: Światłowody

                                            Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czarnyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1m, czarnyR...

                                          • Techly Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                              Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM- Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi- Wysoka przepustowość na dużych odległościach- OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300 m- Idealny do instalacji ...

                                            • Qoltec Kabel Patchcord UTP, CAT5E 3.0m

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                                Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=f2ed8Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord UTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

                                              • Patchcord LogiLink CP2093U CAT.6 U/UTP 10m, czarny

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                  Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 10m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                                                • Patchcord LogiLink CP2064U CAT.6 U/UTP 3m, czerwony

                                                  dodaj opinię

                                                  Kategoria: Światłowody

                                                    Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 3m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                                                  • Patchcord LogiLink CP2025U CAT.6 U/UTP 0,50m, zielony

                                                    dodaj opinię

                                                    Kategoria: Światłowody

                                                      Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 0,50m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Ok...

                                                    • Patchcord LogiLink CP1073U CAT5e U/UTP 5m, czarny

                                                      dodaj opinię

                                                      Kategoria: Światłowody

                                                        Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 5m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp...

                                                      • Patchcord LogiLink CP1024U CAT5e U/UTP 0,50m, czerwony

                                                        dodaj opinię

                                                        Kategoria: Światłowody

                                                          Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 0,50m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                                                        • Patchcord LogiLink CQ2112S CAT.6 S/FTP 20m, szary

                                                          dodaj opinię

                                                          Kategoria: Światłowody

                                                            Długość kabla: 20 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 20m, szaryR...

                                                          • Patchcord LogiLink CQ2082S CAT.6 S/FTP 7,50m, szary

                                                            dodaj opinię

                                                            Kategoria: Światłowody

                                                              Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 7,50m, sza...