Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 736 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  2. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  3. Techly Swiatłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m- Kompatybilny z jednomodowymi instalacjami światłowodowymi- Wysoka przepustowość na dużych odległościach- OS2 9/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na maksymalną odległość 40 km- Niska str...

    • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

      • Qoltec

      Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpiecze...

    • Patchcord LogiLink CP2097U CAT.6 U/UTP 10m, żółty

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 10m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: Okablowan...

      • Patchcord LogiLink CP2071U CAT.6 U/UTP 5m, biały

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: biały CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 5m, białyRodzaj produktu sieciowego: Okablowanie...

        • Patchcord LogiLink CP2032U CAT.6 U/UTP 1m, szary

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 1m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablowanie...

          • Patchcord LogiLink CP1077U CAT5e U/UTP 5m, żółty

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 5m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp p...

            • Patchcord LogiLink CP1032U CAT5e U/UTP 1m, szary

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 1m, szaryRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp p...

              • Patchcord LogiLink CQ2142S CAT.6 S/FTP 50m, szary

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  Długość kabla: 50 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 50m, szaryR...

                • Patchcord LogiLink CQ2086S CAT.6 S/FTP 7,50m, niebieski

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: niebieskiKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 7,50m,...

                  • Patchcord LogiLink CQ2064S CAT.6 S/FTP 3m, czerwony

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 3m, czerw...

                    • Patchcord LogiLink CQ2042S CAT.6 S/FTP 1,50m, szary

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 1,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1,50m, sza...

                      • Patchcord LogiLink CQ2013S CAT.6 S/FTP 0,25m, czarny

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 0,25 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czarnyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,25m, c...

                        • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                          • Qoltec

                          Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2mPatchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpo...

                        • Patchcord LogiLink CP2112U CAT.6 U/UTP 20m, szary

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 20 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 20m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablowan...

                          • Patchcord LogiLink CP2075U CAT.6 U/UTP 5m, zielony

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 5m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                            • Patchcord LogiLink CP2036U CAT.6 U/UTP 1m, niebieski

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 1m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Oka...

                              • Patchcord LogiLink CP1085U CAT5e U/UTP 7,5m, zielony

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 7,5m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

                                • Patchcord LogiLink CP1036U CAT5e U/UTP 1m, niebieski

                                  dodaj opinię

                                  Kategoria: Światłowody

                                    Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 1m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

                                  • Patchcord LogiLink CP0140 CAT5e U-UTP, 15m, płaski

                                    dodaj opinię

                                    Kategoria: Światłowody

                                      Długość kabla: 15 mOpis ogólny: Pozłacane wtyki/ CAT5e U-UTP/ 2xRJ45 męski

                                    • Patchcord LogiLink CQ2091S CAT.6 S/FTP 10m, biały

                                      dodaj opinię

                                      Kategoria: Światłowody

                                        Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, białyR...

                                      • Patchcord LogiLink CQ2068S CAT.6 S/FTP 3m, pomarańczowy

                                        dodaj opinię

                                        Kategoria: Światłowody

                                          Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: pomarańczowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 3m, p...

                                        • Patchcord LogiLink CQ2046S CAT.6 S/FTP 1,50m, niebieski

                                          dodaj opinię

                                          Kategoria: Światłowody

                                            Długość kabla: 1,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: niebieskiKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1,50m,...

                                          • Patchcord LogiLink CQ2024S CAT.6 S/FTP 0,50m, czerwony

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                              Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,50m, ...

                                            • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                              • Qoltec

                                              Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpiecze...

                                            • Qoltec Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 3.0m

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                                Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=defa8Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord CROSSOVERRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

                                              • Patchcord LogiLink CP2082U CAT.6 U/UTP 7,5m, szary

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                  Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                                                • Patchcord LogiLink CP2053U CAT.6 U/UTP 2m, czarny

                                                  dodaj opinię

                                                  Kategoria: Światłowody

                                                    Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okablowan...

                                                  • Patchcord LogiLink CP1094U CAT5e U/UTP 10m, czerwony

                                                    dodaj opinię

                                                    Kategoria: Światłowody

                                                      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

                                                    • Patchcord LogiLink CP1055U CAT5e U/UTP 2m, zielony

                                                      dodaj opinię

                                                      Kategoria: Światłowody

                                                        Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 2m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieT...

                                                      • Patchcord LogiLink CP1052U CAT5e UTP 2m, szary

                                                        dodaj opinię

                                                        Kategoria: Światłowody

                                                          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: 100 OhmOpis ogólny: Typ: UTP, kat.5e/Nieekranowany/ 4x2 AWG26/7 /Skręcane pary

                                                        • Patchcord LogiLink CQ2095S CAT.6 S/FTP 10m, zielony

                                                          dodaj opinię

                                                          Kategoria: Światłowody

                                                            Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: zielonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, ziel...