Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 735 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  2. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  3. Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Qoltec

    EAN: 5901878542812Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54281Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: SCZłącza #2: SCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: SimplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: Żółt...

  4. Patch cord UTP kat. 5e 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Zalewane osłonkiKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patch cord UTP kat.5E 2mTyp powłoki: PCVTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

    • Patchcord LogiLink CP2076U CAT.6 U/UTP 5m, niebieski

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 5m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Oka...

      • Patchcord LogiLink CP2037U CAT.6 U/UTP 1m, żółty

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 1m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: Okablowanie...

        • Patchcord LogiLink CP1086U CAT5e U/UTP 7,5m, niebieski

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 7,5m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Okab...

          • Patchcord LogiLink CP1037U CAT5e U/UTP 1m, żółty

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 1m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp p...

            • Patchcord LogiLink CP0139 CAT5e U-UTP, 10m, płaski

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                Długość kabla: 10 mOpis ogólny: Pozłacane wtyki/ CAT5e U-UTP/ 2xRJ45 męski

              • Patchcord LogiLink CQ2092S CAT.6 S/FTP 10m, szary

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, szaryR...

                • Patchcord LogiLink CQ2069S CAT.6 S/FTP 3m, różowy

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: różowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 3m, różowyR...

                  • Patchcord LogiLink CQ2047S CAT.6 S/FTP 1,50m, żółty

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 1,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: żółtyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1,50m, nie...

                    • Patchcord LogiLink CQ2025S CAT.6 S/FTP 0,50m, zielony

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: zielonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,50m, z...

                      • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                        • Digitus

                        Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1mEAN: 4016032310709Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2533-01Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCKolor: PomarańczowyRodzaj św...

                      • Qoltec Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 1.8m

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 1,8 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=5aec2Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord CROSSOVERRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

                        • Patchcord LogiLink CP2083U CAT.6 U/UTP 7,5m, czarny

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                          • Patchcord LogiLink CP2054U CAT.6 U/UTP 2m, czerwony

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                            • Patchcord LogiLink CP1095U CAT5e U/UTP 10m, zielony

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Okablowani...

                              • Patchcord LogiLink CP1056U CAT5e U/UTP 2m, niebieski

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 2m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

                                • Patchcord LogiLink CP1112U CAT5e UTP 20m, szary

                                  dodaj opinię

                                  Kategoria: Światłowody

                                    Długość kabla: 20 mInformacje dodatkowe: 100 OhmOpis ogólny: Typ: UTP, kat.5e/Nieekranowany/ 4x2 AWG26/7 /Skręcane pary

                                  • Patchcord LogiLink CQ2096S CAT.6 S/FTP 10m, niebieski

                                    dodaj opinię

                                    Kategoria: Światłowody

                                      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: niebieskiKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, ni...

                                    • Patchcord LogiLink CQ2074S CAT.6 S/FTP 5m, czerwony

                                      dodaj opinię

                                      Kategoria: Światłowody

                                        Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, czerw...

                                      • Patchcord LogiLink CQ2052S CAT.6 S/FTP 2m, szary

                                        dodaj opinię

                                        Kategoria: Światłowody

                                          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, szaryRod...

                                        • Patchcord LogiLink CQ2029S CAT.6 S/FTP 0,50m, różowy

                                          dodaj opinię

                                          Kategoria: Światłowody

                                            Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: różowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 0,50m, ró...

                                          • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 5m

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                            • Qoltec

                                            EAN: 5901878540788Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54078Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 5 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: SzaryP...

                                          • Qoltec Kabel Patchcord UTP, CAT5E 1.0m

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                              Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=8e38bKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord UTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

                                            • Patchcord LogiLink CP2087U CAT.6 U/UTP 7,5m, żółty

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                                Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                                              • Patchcord LogiLink CP2061U CAT.6 U/UTP 3m, biały

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                  Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: biały CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 3m, białyRodzaj produktu sieciowego: Okablowanie...

                                                • Patchcord LogiLink CP2022U CAT.6 U/UTP 0,50m, szary

                                                  dodaj opinię

                                                  Kategoria: Światłowody

                                                    Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: szary CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 0,50m, szaryRodzaj produktu sieciowego: Okablo...

                                                  • Patchcord LogiLink CP1065U CAT5e U/UTP 3m, zielony

                                                    dodaj opinię

                                                    Kategoria: Światłowody

                                                      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 3m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieT...

                                                    • Patchcord LogiLink CP1013U CAT5e U/UTP 0,25m, czarny

                                                      dodaj opinię

                                                      Kategoria: Światłowody

                                                        Długość kabla: 0,25 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 0,25m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okablowa...

                                                      • Patchcord LogiLink CQ2101S CAT.6 S/FTP 15m, biały

                                                        dodaj opinię

                                                        Kategoria: Światłowody

                                                          Długość kabla: 15 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 15m, białyR...

                                                        • Patchcord LogiLink CQ2078S CAT.6 S/FTP 5m, pomarańczowy

                                                          dodaj opinię

                                                          Kategoria: Światłowody

                                                            Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: pomarańczowyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, p...