Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 760 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. 4world Adapter LC,APC,SX SM

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  2. 4world Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m

  3. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  4. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  5. 4world Pigtail SC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail SC,UPC,SX SM, G652D,1m

  6. 4world Pigtail SC,APC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Nazwa: 4World Pigtail SC|APC|SX SM|G652D|1mKod: 08926Producent: 4World Optics

  7. 4world Adapter FC,UPC,SM Bezszwowy

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  8. 4world Pigtail FC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail FC,UPC,SX SM, G652D,1m

  9. Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(Female) - LC/UPC(Male) 2dB SingleMode

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Tłumik światłowodowy odpowiada za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych.- Złącza: LC/UPC - LC/UPC- Wersja: męsko - żeńskaEAN: 5901878541839Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54183Rodzaj: TłumikZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza ...

    • Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-FC/UPC simplex SingleModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami z...

      • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 2m

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          EAN: 5901878540764Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54076Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexWymiary: Średnica kabla: 3.0 mmKolor: Turkus...

        • Qoltec Adapter światłowodowy | LC/UPC | duplex | MultiMode

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            EAN: 5901878541334Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54133Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: DuplexKolor: BeżowyPozostałe parametry: - Tłumienność:

          • Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 1m

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              EAN: 5901878540993Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54099Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 1 mZłącza #1: LCZłącza #2: BrakRodzaj światłowodu: Single-modePromień gięcia (min.): 125 ?mWymiary: Średnica kabla: 0.9 mmK...

            • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 3m

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                EAN: 5901878540337Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54033Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: SCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 ?mWymiary: Średni...

              • 4world Adapter LC,APC,DX SM

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                • 4World

                4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

              • 4world Patch Cord FC UPC-FC UPC ,SX MM,OM2,1m

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                • 4World

                4world Patch Cord FC UPC-FC UPC ,SX MM,OM2,1mEAN: 5908214356867Kod dostawcy: 08705Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2.1 mZłącza #1: FCZłącza #2: FCRodzaj światłowodu: Multi-modeTransmisja: SimplexKolor: PomarańczowyPozostałe para...

              • Qoltec Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 5.0m

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=b4653Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord CROSSOVERRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: CROSSOVER

                • Patchcord LogiLink CP2084U CAT.6 U/UTP 7,5m, czerwony

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 7,5m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: O...

                  • Patchcord LogiLink CP2055U CAT.6 U/UTP 2m, zielony

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 2m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                    • Patchcord LogiLink CP1096U CAT5e U/UTP 10m, niebieski

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: niebieski CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 10m, niebieskiRodzaj produktu sieciowego: Okablo...

                      • Patchcord LogiLink CP1057U CAT5e U/UTP 2m, żółty

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: żółty CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 2m, żółtyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp p...

                        • Patchcord LogiLink CP1102U CAT5e UTP 15m, szary

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 15 mInformacje dodatkowe: 100 OhmOpis ogólny: Typ: UTP, kat.5e /Nieekranowany/ 4x2 AWG26/7 /Skręcane pary

                          • Patchcord LogiLink CQ2097S CAT.6 S/FTP 10m, żółty

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: żółtyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 10m, żółtyR...

                            • Patchcord LogiLink CQ2075S CAT.6 S/FTP 5m, zielony

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: zielonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 5m, zielon...

                              • Patchcord LogiLink CQ2053S CAT.6 S/FTP 2m, czarny

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: czarnyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 2m, czarnyR...

                                • Patchcord LogiLink CQ2031S CAT.6 S/FTP 1m, biały

                                  dodaj opinię

                                  Kategoria: Światłowody

                                    Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: białyKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 1m, białyRod...

                                  • Kabel instalacyjny UTP kat. 5e drut 305m 100% CU, powł. LSZH

                                    dodaj opinię

                                    Kategoria: Światłowody

                                      Informacje dodatkowe: Typ przewodu: UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa Kategoria: 5e Średnica żyły: 0,51 mm Materiał izolacji: LSZH - niepalna i nie wydziela trujących związków AWG24, nadruk licznika długości co każdy metr kabla Kabel wykonany z czystej...

                                    • Patch cord UTP kat. 5e 0.5m różowy Gembird

                                      dodaj opinię

                                      Kategoria: Światłowody

                                        Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Zalewane osłonkiKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patch cord UTP kat. 5e 0.5m różowy GembirdTyp powłoki: PCVTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

                                      • PATCH CORD KAT.5E 7.5M GREY GEMBIRD

                                        dodaj opinię

                                        Kategoria: Światłowody

                                          Długość kabla: 7,5 mInformacje dodatkowe: Osłonki na wtykach Pozłacane styki 50U " typ wtyku - 8P8C Kolor: szaryKategoria kabla: 5eOpis ogólny: PATCH CORD KAT.5E 7.5M GREY GEMBIRDRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PCVTyp przewodu: UTP ...

                                        • Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/PC - SC/PC | SingleMode | 1,5m

                                          dodaj opinię

                                          Kategoria: Światłowody

                                            Splittery optyczne umozliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera.- Typ: 1 x 16 (mini typ)- Standard: G.657A- Złącza: SC/PC - SC/PCEAN: 5901878542096Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54209Rodzaj: Rozdziela...

                                          • Qoltec Złącze światłowodowe LC/UPC SingleMode 0,9mm

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                              Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.- Złącza: LC/UPC- Typ włókna: JedmonodowyEAN: 5901878541594Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54159Zastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCRodzaj światłowodu: Single-modePromień gięcia (min...

                                            • Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(Female) - LC/UPC(Male) 10dB SingleMode

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                                Tłumik światłowodowy odpowiada za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych.- Złącza: LC/UPC - LC/UPC- Wersja: męsko - żeńskaEAN: 5901878541877Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54187Rodzaj: TłumikZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza ...

                                              • Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                  Adapter światłowodowy hybrydowy FC/UPC-ST/UPC simplex MultiModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami ze...