Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 760 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. 4world Adapter LC,APC,SX SM

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  2. 4world Adapter LC,UPC,DX SM

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  3. 4world Adapter FC,APC,SM, Small-D

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  4. 4world Pigtail LC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail LC,UPC,SX SM, G652D,1m

  5. 4world Adapter LC,APC,DX SM

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  6. 4world Pigtail LC,APC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Nazwa: 4World Pigtail LC|APC|SX SM|G652D|1mKod: 08927Producent: 4World Optics

  7. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  8. 4world Adapter FC,UPC,SM Rozdzielany

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  9. 4world Pigtail SC,APC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Nazwa: 4World Pigtail SC|APC|SX SM|G652D|1mKod: 08926Producent: 4World Optics

  10. 4world Adapter FC,UPC,SM Bezszwowy

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  11. 4world Mufa,96spawów,2in,2out, 465x180x122mm

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Mufa przelotowa wyposażona w 4 porty wejścia/wyjścia. Rozmiar portów 20mm. Przeznaczona jest do ochrony rozgałęzień oraz połączeń światłowodów. Zwarta konstrukcja zapewnia łatwość montażu. W mufie zamontowane są 4 tacki po 24 miejsca na spawy.Zestaw zawiera: -...

  12. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  13. 4world Adapter FC,APC,SM,Big-D

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Adapter: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM typ złącza: FC/APC tłumienność wtrąceniowa (dB):

  14. 4world Pigtail FC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail FC,UPC,SX SM, G652D,1m

  15. 4world Adapter LC,UPC,SM 4spawy

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  16. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 SC-SC 1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    SC do SC Ethernet do 1 Gbit, fibre class OM 2 50/125?m Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  17. Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC SingleMode 3,0mm

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.- Złącza: SC/APC- Typ włókna: JednomonoweEAN: 5901878542164Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54216Zastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: SCRodzaj światłowodu: Single-modeWymia...

    • Qoltec Złącze światłowodowe LC/APC SingleMode 0,9mm

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.- Złącza: LC/APC- Typ włókna: JedmonodowyEAN: 5901878541617Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54161Zastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCRodzaj światłowodu: Single-modePromień gięcia (min...

      • Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC(Female) - SC/UPC(Female) 2dB SingleMode

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          Tłumik światłowodowy odpowiada za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych.- Złącza: SC/UPC - SC/UPC- Wersja: żeńsko - żeńskaEAN: 5901878541891Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54189Rodzaj: TłumikZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza...

        • Qoltec Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-ST/UPC simplex SingleModeAdapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami z...

          • Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | MM | 50/125 | 0,9mm | OM2 | 2m

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              EAN: 5901878541204Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54120Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 2 mZłącza #1: FCZłącza #2: BrakRodzaj światłowodu: Multi-modeWymiary: Średnica kabla: 0.9 mmKolor: PomarańczowyPozostałe pa...

            • Qoltec Adapter światłowodowy | LC/UPC | duplex | SingleMode

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                EAN: 5901878541341Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54134Rodzaj: AdapterZastosowanie: ŚwiatłowódZłącza #1: LCZłącza #2: LCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: DuplexKolor: NiebieskiPozostałe parametry: - Tłumienność: ...

              • Qoltec Pigtail światłowodowy SC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 0,5m

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  EAN: 5901878541082Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54108Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 0.5 mZłącza #1: SCZłącza #2: BrakRodzaj światłowodu: Single-modePromień gięcia (min.): 125 ?mWymiary: Średnica kabla: 0.9 m...

                • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-FC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 3m

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    EAN: 5901878540535Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 54053Rodzaj: KabelZastosowanie: ŚwiatłowódDługość przewodu: 3 mZłącza #1: LCZłącza #2: FCRodzaj światłowodu: Single-modeTransmisja: DuplexPromień gięcia (min.): 125 ?mWymiary: Średni...

                  • 4world Adapter FC,UPC,MM, Small-D

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                    • 4World

                    Adapter: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: MM typ złącza: FC/UPC tłumienność wtrąceniowa (dB):

                  • Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 SC-SC 1m

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                    • Digitus

                    Patch cord optyczny DIGITUS, SC/SC duplex, 1mEAN: 4016032301981Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: DK-2522-01Szczegóły gwarancji: Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunki...

                  • Qoltec Kabel Patchcord UTP, CAT5E 3.0m

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: ! http: //qoltec.pl/products.php?cat=Kable_LAN&id=f2ed8Kategoria kabla: 5eOpis ogólny: Kabel Patchcord UTPRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

                    • Patchcord LogiLink CP2093U CAT.6 U/UTP 10m, czarny

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 10m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                      • Patchcord LogiLink CP2064U CAT.6 U/UTP 3m, czerwony

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 3m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                        • Patchcord LogiLink CP2025U CAT.6 U/UTP 0,50m, zielony

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.6 Nieekranowany 4x2 AWG 24/7 Skręcane pary TIA/EIA-568-B 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: zielony CCAKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 U/UTP 0,50m, zielonyRodzaj produktu sieciowego: Ok...

                          • Patchcord LogiLink CP1073U CAT5e U/UTP 5m, czarny

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czarny CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 5m, czarnyRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp...

                            • Patchcord LogiLink CP1024U CAT5e U/UTP 0,50m, czerwony

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Typ: UTP, kat.5e Nieekranowany 4x2 AWG26/7 Skręcane pary 100 Ohm 2xRJ45 Zalewane końcówki Kolor: czerwony CCAKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patchcord CAT5e U/UTP 0,50m, czerwonyRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                              • Patchcord LogiLink CQ2112S CAT.6 S/FTP 20m, szary

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 20 mInformacje dodatkowe: Typ: S/FTP, cat.6 Ekranowany, PIMF S/FTP AWG 27/7 Skręcane pary ISO/IEC 11801 EN50288 TIA/EIA-568-B.2.1 Drut miedziany Zalewane końcówki Kolor: szaryKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patchcord CAT.6 S/FTP 20m, szaryR...