Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Światłowody 760 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowyŚwiatłowody

Porównaj ceny w Światłowody.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. 4world Pigtail LC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail LC,UPC,SX SM, G652D,1m

  2. 4world Adapter LC,APC,SX SM

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  3. 4world Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail ST,UPC,SX SM, G652D,1m

  4. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    Gwarancja: 2 lata

  5. Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • Digitus

    DIGITUS Patch Cord optyczny, LC/ST duplex, 2m, MM 50/125 Typ: LC / ST Wielomodowy Duplex I-VH 2G50/125ľ kabel bezhalogenowy, włókno 50/125ľ Ethernet do 1 Gbit, włókno klasy OM 2 Kolorowe końcówki Pakowane z indywidualnym raportem z testu

  6. 4world Pigtail SC,UPC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Pigtail SC,UPC,SX SM, G652D,1m

  7. 4world Pigtail SC,APC,SX SM, G652D,1m

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    Nazwa: 4World Pigtail SC|APC|SX SM|G652D|1mKod: 08926Producent: 4World Optics

  8. 4world Adapter FC,UPC,SM Bezszwowy

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

    • 4World

    4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):

  9. Patch cord UTP kat. 5e 5m czarny Gembird

    dodaj opinię

    Kategoria: Światłowody

      Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Zalewane osłonkiKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patch cord UTP kat.5E 5m czarnyTyp powłoki: PCVTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

    • Patch cord UTP kat. 5e 0.25m szary Gembird

      dodaj opinię

      Kategoria: Światłowody

        Długość kabla: 0,25 mInformacje dodatkowe: Zalewane osłonkiKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Patch cord UTP kat. 5e 0.25m szary GembirdTyp powłoki: PCVTyp przewodu: UTP nieekranowana skrętka 4 parowa

      • Patch cord kat.6 FTP 1M purpurowy Gembird

        dodaj opinię

        Kategoria: Światłowody

          Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Kolor: purpurowy typ wtyku - 8P8C Pozłacane styki 50U " Karbowane wzmocnienie wtykuKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patch cord kat.6 FTP 1M purpurowy GembirdRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PCVTyp...

        • PATCH CORD KAT.6 FTP 0,5M BLACK GEMBIRD

          dodaj opinię

          Kategoria: Światłowody

            Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Karbowane wzmocnienie wtyku Pozłacane styki 50U " typ wtyku - 8P8C Kolor: czarnyKategoria kabla: 6Opis ogólny: PATCH CORD KAT.6 FTP 0,5M BLACK GEMBIRDRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PCVTyp pr...

          • PATCH CORD KAT.5E !! FTP !! 10M GEMBIRD

            dodaj opinię

            Kategoria: Światłowody

              Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Pozłacane styki 50u? Osłonki na wtykach Wtyki 8P8CKategoria kabla: 5eOpis ogólny: PATCH CORD KAT.5E !! FTP !! 10M GEMBIRDRodzaj produktu sieciowego: OkablowanieTyp powłoki: PCVTyp przewodu: FTP ekranowana skrętka...

            • KABEL UTP 305M LINKA ALUMINIOWO-MIEDZIOWA GEMBIRD

              dodaj opinię

              Kategoria: Światłowody

                Informacje dodatkowe: długość 305 mOpis ogólny: KABEL UTP 305M LINKA ALUMINIOWO-MIEDZIOWA GEMBIRD

              • KABEL SFTP KAT-5E 100M DRUT AL-CU GEMBIRD

                dodaj opinię

                Kategoria: Światłowody

                  Informacje dodatkowe: AWG 24 CCA 30% Zalecany do użytku na którkich odcinkach sieci Kategoria 5E KABEL S-FTP WYKONANY Z MIESZANKI MIEDZI I ALUMINIUM ROLKA 100MOpis ogólny: KABEL SFTP KAT-5E 100M DRUT AL-CU (SPC-5004E-SOL/100)

                • PATCH CORD KAT.6 UTP 3M CZERWONY EQUIP

                  dodaj opinię

                  Kategoria: Światłowody

                    Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: AWG26 250 MHz Pozłacane piny Fabrycznie zalewane końcówki Giętki Zgodny z ISO/IEC 11801, EN50288 and ANSI/TIA 568-C.2 Kolor: CzerwonyKategoria kabla: 6Opis ogólny: PATCH CORD KAT.6 UTP 3M CZERWONY EQUIPRodzaj produk...

                  • PATCH CORD KAT.5E 10M SZARY EQUIP

                    dodaj opinię

                    Kategoria: Światłowody

                      Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: AWG26 100 MHz Pozłacane piny Fabrycznie zalewane końcówki Giętki Zgodny z ISO/IEC 11801, EN50288 and ANSI/TIA 568-C.2 Kolor: SzaryKategoria kabla: 5eOpis ogólny: PATCH CORD KAT.5E 10M SZARY EQUIPRodzaj produktu sie...

                    • PATCH CORD KAT.5E 3M ZIELONY EQUIP

                      dodaj opinię

                      Kategoria: Światłowody

                        Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: AWG26 100 MHz Pozłacane piny Fabrycznie zalewane końcówki Giętki Zgodny z ISO/IEC 11801, EN50288 and ANSI/TIA 568-C.2 Kolor: ZielonyKategoria kabla: 5eOpis ogólny: PATCH CORD KAT.5E 3M ZIELONY EQUIPRodzaj produktu s...

                      • Patch cord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC szary

                        dodaj opinię

                        Kategoria: Światłowody

                          Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Długość kabla wytłoczona na osłonce Certyfikat UL Budowa: 4 x 2 AWG 26/7 Kolor: szary Konfiguracja: 1: 1 Opakowanie: Torba poliestrowa DIGITUSKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patch cord UTP kat. 6 2m PVC szaryRodza...

                        • Patch cord DIGITUS S/FTP kat. 6 10m LSOH szary

                          dodaj opinię

                          Kategoria: Światłowody

                            Długość kabla: 10 mInformacje dodatkowe: Długość kabla wytłoczona na osłonce Certyfikat UL Budowa: 4 x 2 AWG 27/7 Kolor: szary Konfiguracja: 1: 1 Opakowanie: Torba poliestrowa DIGITUSKategoria kabla: 6Opis ogólny: Patch cord DIGITUS S/FTP kat. 6 10m LS...

                          • Patch cord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC zielony

                            dodaj opinię

                            Kategoria: Światłowody

                              Długość kabla: 2 mInformacje dodatkowe: Końcówki zalewane Wtyk RJ45 w kolorze niebieskim (właściwym dla danej kategorii) Długość kabla wytłoczona na osłonce Osłonka z systemem zabezpieczającym przed wyłamaniem wtyku Opakowanie: Torba poliestrowa Zgodny z IS...

                            • Patchcord UTP cat.5e 3m START.LAN żółty

                              dodaj opinię

                              Kategoria: Światłowody

                                Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Opakowanie: Foliowe opakowanie z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 3m żółtyRodzaj produktu sieciowego: Okablow...

                              • Patchcord UTP cat.5e 25m START.LAN szary

                                dodaj opinię

                                Kategoria: Światłowody

                                  Długość kabla: 25 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Opakowanie: Foliowe opakowanie z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 25m szaryRodzaj produktu sieciowego: Okabl...

                                • Patchcord UTP cat.5e 15m START.LAN czarny

                                  dodaj opinię

                                  Kategoria: Światłowody

                                    Długość kabla: 15 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Opakowanie: Foliowe opakowanie z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 15m czarnyRodzaj produktu sieciowego: Okab...

                                  • Patchcord UTP cat.6 5m START.LAN czerwony

                                    dodaj opinię

                                    Kategoria: Światłowody

                                      Długość kabla: 5 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Osłonka zalewana Opakowanie foliowe z otworem na wieszakKategoria kabla: 6Opis ogólny: Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 kat.6 UTP 5m czerwonyRodzaj produktu sieciowego...

                                    • Patchcord UTP cat.6 1m START.LAN czarny

                                      dodaj opinię

                                      Kategoria: Światłowody

                                        Długość kabla: 1 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Osłonka zalewana Opakowanie foliowe z otworem na wieszakKategoria kabla: 6Opis ogólny: Digitalbox START.LAN patchcord RJ45 kat.6 UTP 1m czarnyRodzaj produktu sieciowego: ...

                                      • Patchcord FTP cat.5e 15m START.LAN niebieski

                                        dodaj opinię

                                        Kategoria: Światłowody

                                          Długość kabla: 15 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Osłonka zalewana Ekranowanie magnetyczne folią Przewód uziemiający Opakowanie foliowe z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN patchcord ...

                                        • Patchcord FTP cat.5e 3m START.LAN czerwony

                                          dodaj opinię

                                          Kategoria: Światłowody

                                            Długość kabla: 3 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Osłonka zalewana Ekranowanie magnetyczne folią Przewód uziemiający Opakowanie foliowe z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN patchcord R...

                                          • Patchcord FTP cat.5e 0.5m START.LAN zielony

                                            dodaj opinię

                                            Kategoria: Światłowody

                                              Długość kabla: 0,5 mInformacje dodatkowe: Wtyki pokryte złotem Grubość przewodu: 24AWG Osłonka zalewana Ekranowanie magnetyczne folią Przewód uziemiający Opakowanie foliowe z otworem na wieszakKategoria kabla: 5eOpis ogólny: Digitalbox START.LAN patchcord...

                                            • ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GMB

                                              dodaj opinię

                                              Kategoria: Światłowody

                                                Informacje dodatkowe: Zakres temperaturowy: od -40 do +80 stopni. Zmienność

                                              • Equip Światłowód ST-SC DUPLEX 50/125 OM2 2M

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                • EQUIP

                                                Światłowód Krosowy 2m; Specyfikacja kabla: I-VH 2x 1G; Multimode; Złącza: ceramic ferrule ST-SC MM; low smoke and zero halogen; Kolor kabla: pomarańczowy; Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip;OM2=50/125ľm.

                                              • Equip Światłowód LC-ST DUPLEX 50/125 OM2 1M

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                • EQUIP

                                                Światłowód Krosowy 1m; Specyfikacja kabla: I-VH 2x 1G; Multimode; Złącza: ceramic ferrule LC-ST MM; low smoke and zero halogen; Kolor kabla: pomarańczowy; Opakowanie: woreczek foliowy z logiem Equip;OM2=50/125ľm.

                                              • 4world Adapter LC,UPC,DX SM

                                                dodaj opinię

                                                Kategoria: Światłowody

                                                • 4World

                                                4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB):