Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 1785 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  2. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  3. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  4. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  5. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  6. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  7. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  8. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  9. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  10. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  11. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  12. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  13. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  14. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  15. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  16. Cisco SRW224G4P-K9 SF300-24P 24-port 10/100 PoE Managed Switch w/Gig Uplinks

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Opis: Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernet, GigabitEthernetLiczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 10/100/1000 Mbps4Liczba portów 10GbBrakLiczba portów SFP2Liczba portów COMBOBrakLiczba portów ...

  17. NETGEAR GS116GE 16PT DESKTOP GIGABIT SWTCH

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Opis: Kod ProducentaGS116GE(S)Możliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto1606gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.15300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie9szt....

  18. Allied Telesis WebSmart (AT-GS950/24) 24x10/100/1000Mbps, 4xSFP combo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Opis: Kod ProducentaAT-GS950/24-50Liczba portów 1000 Mbps24szt.Liczba slotów2szt.TrunkNieZarządzalnośćHTTP, SNMPQoSIEEE 802.1p taggingPriorytety w oparciu o portyCztery kolejki na każdy portMontaż w szafach RACK19" Rack 1UWysokość43mmSzerokość440mmGłębokość257...

  19. OVISLINK AirLive [ POE-FSH2422G-390 ] Switch PoE 24 porty 48V [ Zarządzalny ]

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Ovislink

    Kod ProducentaPOE-FSH2422G-390Liczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 1000 Mbps2Porty mini-GBIC2TrunkTrueZarządzalnośćTag VLAN, Mac Binding, Bandwidth Control i Port TrunkingQoSPriority ( Port Based / TOS / Diffserv / DSCP/IPv4/IPv6 ), Class of Service Config...

  20. TP-LINK SG1024DE przełącznik Easy Smart 24x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps24Liczba portów 10GbBrakLiczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE...

  21. ZyXEL GS1900-8HP WEB Smart 8x1000Mbit Fanless POE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Możliwość mocowania do podłożaTak Orientacyjna waga brutto1582 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.13500 gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie8 szt.

  22. TP-LINK SG5412F switch L2 12xSFP 4xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Zastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps4Liczba portów SFP12Liczba portów 10GbBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakPort konsoliTakZarządza...

  23. TP-LINK SG1005D switch 5x1GbE Desktop

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Switch niezarządzalny, 5x 10/1000 RJ-45, desktopStandardy: IEEE 802.3/u/ab Porty miedziane: 5x 10/100/1000 Mbps RJ-45 Automatyczne krosowanie MDI/MDI-X: tak Automatyczna negocjacja prędkości (Nway): tak Przełączanie / prędkość: Store and Forward Kontrola ...

  24. PLANET ISW-621S15 Przemsyłowy Switch 4+2 100FX Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancjiKod Producenta: ISW-621S15Liczba portów 10/100 Mbps: 4Inne porty: 2 x 100Base-FxPrzepustowość: 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast EthernetTrunk: NIEZarządzalność: NIEQoS: NIEMontaż w szafach RACK: B...

  25. TP-LINK SG1008PE switch 8x1GB PoE+

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE...

  26. Cisco WS-C2960S-24TS-L 24 GigE 4 x SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Liczba portów 1000 Mbps24 szt.Inne portyFlexStack Stacking Liczba slotów4 szt.Standardy sieciowePrivate VLANs, Multidomain Authentication, Port-based ACLs, Secure Shell (SSH) , TACACS+ and RADIUS authentication, Bridge protocol data unit (BPDU) Guard, Spanning...

  27. D-LINK (DGS-1005D) SWITCH 5 portów 1000Mbps

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Parametry techniczne Kod producenta DGS-1005D Liczba portów 10/100 Mbps 5 szt. Liczba portów 1000 Mbps 5 szt. Liczba slotów 5 szt. Trunk Tak Zarządzalność Nie QoS 4 Montaż w szafach RACK Brak Wysokość 31 mm Szerokość 115 mm Głębokość 142 mm Waga 1 kg Kolor obu...

  28. Cisco SRW2048-K9

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Kod Producenta : SRW2048-K9 Liczba portów 1000 Mbps : 48szt. Porty mini-GBIC : 4 sloty SFP Liczba slotów : 4szt. Standardy sieciowe : 802.3i 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 80...

  29. CISCO SF100-24-EU 24X10/100 Switch Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Kod Producenta: SF100-24-EUMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  30. CISCO SRW2016-K9-EU 18x10/100/1000; 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Parametry techniczne Kod producenta SRW2016-K9-EU (SG 300-20) Liczba portów 1000 Mbps 16 szt. Inne porty Port Konsoli Porty mini-GBIC 2 sloty MiniGBIC współdzielony z portem Gigabit Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BAS...

  31. CISCO SRW2024-K9-EU 26x10/100/1000, 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Gwarancja producenta - wieczysta Kod Producenta SRW2024-K9-EU (SG 300-28) Liczba portów 1000 Mbps 24szt. Inne porty Port Konsoli Porty mini-GBIC 2 sloty MiniGBIC współdzielony z portem Gigabit Liczba slotów 2szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802...

  32. PLANET / Zarządzalny / (GSD-802PS) - 8 x 1000Base-T / SFP - 16Gbps, 8K, 1Mbit, PoE 13"

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Paradox Entertainment

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : GSD-802PS Liczba portów 1000 Mbps : 8 szt. Inne porty : Wszystkie osiem portów zgodne ze standardem IEEE 802.3af 48V DC, 15.4W, 350mA (Pin 1, 2, 3, 6) Injector Porty mini-GBIC : 2 x SFP współ...

  33. ZyXEL GS2200-8HP L2+ SWITCH 8x1000Mbit 2x RJ45/SFP POE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS2200-8HP-EU0101F Liczba portów 1000 Mbps: 8 Porty mini-GBIC: Dwa współdzielone sloty na moduły miniGBIC Liczba slotów: 2 Dostępne moduły: SFP-1000T, SFP-SX-D, SFP-LX-10-D, SFP-BX1310-10-D, SFP-BX1490-10-D, SFP-LHX1310-40-D, SFP-ZX-80...