Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 1785 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  2. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  3. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  4. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  5. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  6. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  7. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  8. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  9. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  10. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  11. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  12. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  13. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  14. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  15. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  16. TP-LINK SG5412F switch L2 12xSFP 4xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Zastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps4Liczba portów SFP12Liczba portów 10GbBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakPort konsoliTakZarządza...

  17. NETGEAR GS208-100PES Gigabit Switch 8-port niezarz.

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Kod Producenta: GS208-100PESMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  18. ZyXEL XGS1910-24 Smart Managed Switch 24-port GbE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    ZyXEL XGS1910-24 to inteligentny przełącznik , który pozwala osiągnąć maksymalną wydajność pracy tym samym spełniając rosnące wymagania sieci małych i średnich przedsiębiorstw (SMB).

  19. PLANET / Niezarządzalne / (GSD-803) - 8 x 1000Base-T - 16Gbps, 8K, 1Mbit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Parametry techniczne Kod producenta GSD-803 Liczba portów 1000 Mbps 8 szt. Standardy sieciowe IEEE 802.3 (Ethernet), IEEE 802.3u (Fast Ethernet), IEEE 802.3ab(Gigabit Ethernet), IEEE 802.3x (Full-duplex flow control) Przepustowość 16 Gbps Rozmiar tablicy adres...

  20. ZyXEL ES1100-8P 8X10/100Mbps switch PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Liczba portów 10/100 Mbps8 szt.Inne portySwitch posiada 4 porty PoE Standardy siecioweIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.ab 1000Base-T EthernetIEEE 802.3af PoEIEEE 802.3x Flow control and Back-pressureIEEE 802.1p CoSIEEE 8...

  21. PLANET WGSW-24040HP4 Switch 24 PoE 802.3at 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HP4Możliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5981gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5981gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  22. Cisco WS-C2960S-24TS-L 24 GigE 4 x SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Liczba portów 1000 Mbps24 szt.Inne portyFlexStack Stacking Liczba slotów4 szt.Standardy sieciowePrivate VLANs, Multidomain Authentication, Port-based ACLs, Secure Shell (SSH) , TACACS+ and RADIUS authentication, Bridge protocol data unit (BPDU) Guard, Spanning...

  23. TP-LINK SG1005D switch 5x1GbE Desktop

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Switch niezarządzalny, 5x 10/1000 RJ-45, desktopStandardy: IEEE 802.3/u/ab Porty miedziane: 5x 10/100/1000 Mbps RJ-45 Automatyczne krosowanie MDI/MDI-X: tak Automatyczna negocjacja prędkości (Nway): tak Przełączanie / prędkość: Store and Forward Kontrola ...

  24. PLANET ISW-621S15 Przemsyłowy Switch 4+2 100FX Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancjiKod Producenta: ISW-621S15Liczba portów 10/100 Mbps: 4Inne porty: 2 x 100Base-FxPrzepustowość: 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast EthernetTrunk: NIEZarządzalność: NIEQoS: NIEMontaż w szafach RACK: B...

  25. CISCO SLM2024PT-EU 24x10/100/1000Mbit 2xSFP Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Orientacyjna waga brutto0 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0 gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0 szt.

  26. TP-LINK SG2452 switch L2 48x1GB 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps48Liczba portów SFP4Liczba portów 10GbBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakPort konsoliNi...

  27. PLANET MGB-LA20 Moduł MiniGBIC 1port WDM SC SM 20km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    TrunkNie Montaż w szafach RACKBrak Możliwość mocowania do podłożaTak OpisOPIS PRODUKTUSeria modułów SFP Mini-GBIC jest przeznaczona do instalacji w urządzeniach posiadających slot SFP. W porównaniu z siecią Ethernet gdzie zasięg połączeń to 100 metrów, moduły ...

  28. D-LINK (DGS-1005D) SWITCH 5 portów 1000Mbps

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Parametry techniczne Kod producenta DGS-1005D Liczba portów 10/100 Mbps 5 szt. Liczba portów 1000 Mbps 5 szt. Liczba slotów 5 szt. Trunk Tak Zarządzalność Nie QoS 4 Montaż w szafach RACK Brak Wysokość 31 mm Szerokość 115 mm Głębokość 142 mm Waga 1 kg Kolor obu...

  29. Cisco SRW2048-K9

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Kod Producenta : SRW2048-K9 Liczba portów 1000 Mbps : 48szt. Porty mini-GBIC : 4 sloty SFP Liczba slotów : 4szt. Standardy sieciowe : 802.3i 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 80...

  30. ZyWALL USG 20W Firewall + 5 VPN 5xGbps 3G USB Wi-Fi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Typ routeraxDSLAnnex [Dotyczy wyłącznie ADSL]Nie dotyczyArchitektura sieci (switche)GigabitEthernetPorty we/wy (sieciówka drobna)1 x USB 2.0 Type A, 1 x WAN (RJ-45), 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ Standardy sieciowe802.11g, 802.11b, 802.11nPasma (sieci...

  31. EDIMAX ES-5808P SWITCH WEB 8x10/100 PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Liczba portów 10/100 Mbps8 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3af PoE / IEEE 802.3 10BaseT / IEEE 802.3u 100BaseTX / IEEE 802.3x Flow Control / IEEE 802.1p Class of Service, Priority Protocols Przepustowość100Mb/s

  32. CISCO SF100-24-EU 24X10/100 Switch Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Kod Producenta: SF100-24-EUMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  33. CISCO SRW2016-K9-EU 18x10/100/1000; 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Parametry techniczne Kod producenta SRW2016-K9-EU (SG 300-20) Liczba portów 1000 Mbps 16 szt. Inne porty Port Konsoli Porty mini-GBIC 2 sloty MiniGBIC współdzielony z portem Gigabit Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BAS...