Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 2062 produkty

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  2. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  3. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  4. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  5. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  6. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  7. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  8. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  9. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  10. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  11. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  12. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  13. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  14. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  15. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  16. TP-LINK SG1048 switch L2 48x1GB Desktop/Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Porty 48 portów RJ45 10/100/1000Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)Zasilacz zewnętrzny Na wejściu: 100~240VAC, 50/60Hz Na wyjściu: 12VDC/8,5AKontrola przepływu danych (802.3X), Back PressurePorty z fu...

  17. EDIMAX ES-3316P SWITCH 16x10/100Mbit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    ia dla serwera o dużej szybkości lub połączenia w konfiguracji switch-to-switch.

  18. Cisco WS-C2960-48TC-L 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  19. Cisco SRW208G-K9-G5 8x10/100 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    1 port 10/100/1000Mbps RJ-451 port Mini GBIC Gigabitowy, 8 portów 10/100Mbps RJ-45 do 200Mbps przepustowości na portNieblokująca się magistrala 5.6Gbps, mechanizm przełączania Store And ForwardWbudowana funkcja QoS w oparciu o 802.1p, DiffServ oraz ToSKonfigur...

  20. PLANET WGSW-52040 Switch Zarządzalny 48xGEth 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  21. TP-LINK SL3428 switch L2 24x10/100 2x1GB 2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Przepustowość12.8Gb/sSzybkość przekierowań pakietów9.5Mp/sJumbo Frame10240 BajtówSieci VLAN - Obsługa protokołu IEEE802.1Q z 4K grupami VLAN oraz 4K identyfikatorami VID- Port/ MAC/Protocol VLAN- GARP/GVRP- VLAN zarządzającyListy kontroli dostępu - Filtrowanie...

  22. CISCO SRW248G4-K9-EU 48x10/100, 2xGiga, 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Parametry techniczne Kod producenta SRW248G4-K9-EU/SF300-48 Liczba portów 10/100 Mbps 48 szt. Liczba portów 1000 Mbps 4 szt. Porty mini-GBIC 2 Sloty SFP współdzielone z portami Gigabit Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100...

  23. ZyXEL ES-105E 5x10/100Mbps Ethernet switch plastik

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Gwarancja producenta - 36 miesięcy (3 lata) Kod Producenta ES-105E-EU02F Liczba portów 10/100 Mbps 5szt. Standardy sieciowe IEE802.3 10BASE-T Ethernet IEEE802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE802.3x Flow Control Przepustowość Magistrala: 1.0Gbps / 148,800PPS d...

  24. Netgear ProSafe 16 Port Gigabit Desktop Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Symbol producentaGS116GENazwa produktuNetgear ProSafe 16 Port Gigabit Desktop SwitchProducentNetgearKlasa produktuSWITCH - przełącznik sieciowy niezarządzalnyArchitektura sieci LANGigabitEthernetLiczba portów 1000BaseT (RJ45)16 szt.Obsługiwane protokoły i stan...

  25. TP-LINK SG108 switch 8x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba port...

  26. Allied Telesis Moduł (AT-SPSX) mini-GBIC LC, 1000Mbps BASE-SX SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznejKod Producenta: AT-SPSXTrunk: NIEMontaż w szafach RACK: BrakInformacje dodatkowe: Moduł dedykowany do urzadzeń z serii AT-8000 i AT-9400Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 ...

  27. Cisco SRW2024P-K9-EU 26x10/100/1000; 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    24 porty 10/100/1000Mbps RJ-45 o przepustowości do 2GbpsDwa porty Gigabit współdzielone ze slotami na moduły światłowodowe MiniGBICPrzesyłanie danych przez nieblokujacą się magistralę 48GbpsMożliwość monitorowania, statusu pracy urzadzenia przez dowolną przegl...

  28. EDIMAX ES-5816P SWITCH WEB 16x10/100 PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Liczba portów 10/100 Mbps16 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3af PoE / IEEE 802.3 10BaseT / IEEE 802.3u 100BaseTX / IEEE 802.3 NWay Auto-Negotiation / IEEE 802.3x Flow Control / IEEE 802.1p QoS / IEEE 802.1q VLAN Tag Przepustowość100Mb/s

  29. LINKSYS SRW208MP-K9-EU 8x10/100 / 2x SFP Combo, PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Opis: Kod ProducentaSRW208MP-K9-EU (SF 302-08MP)Możliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto3148gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  30. EDIMAX ES-5240G+ SWITCH WEB 24x1000 + 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Opis: Kod ProducentaES-5240G+Liczba portów 1000 Mbps24szt.Liczba slotów4szt.Standardy siecioweIEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p, 802.1xTrunkTakZarządzalnośćTakQoSIEEE802.1p QoSVLANIEEE802.1q Q-in-Q Tag VLANMontaż w szafach RAC...

  31. CISCO SF100D-16P-EU 16X10/100 Desktop Switch PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernetLiczba portów 10/100 Mbps16Liczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i sta...

  32. OVISLINK AirLive [ POE-FSH2422G-390 ] Switch PoE 24 porty 48V [ Zarządzalny ]

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Ovislink

    Kod ProducentaPOE-FSH2422G-390Liczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 1000 Mbps2Porty mini-GBIC2TrunkTrueZarządzalnośćTag VLAN, Mac Binding, Bandwidth Control i Port TrunkingQoSPriority ( Port Based / TOS / Diffserv / DSCP/IPv4/IPv6 ), Class of Service Config...

  33. PLANET WGSW-24040HP4 Switch 24 PoE 802.3at 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HP4Możliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5981gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5981gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....