Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 1785 produktów

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  2. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  3. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  4. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  5. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  6. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  7. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  8. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  9. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  10. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  11. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  12. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  13. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  14. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  15. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  16. TP-LINK SG1008PE switch 8x1GB PoE+

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów COMBOBrakLiczba portów PoE (PoE...

  17. Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 16-Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • UBIQUITI

    Możliwość mocowania do podłożaTak Orientacyjna waga brutto5064 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5064 gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1 szt.

  18. Cisco WS-C2960-48TC-L 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  19. EDIMAX ES-3316P SWITCH 16x10/100Mbit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    ia dla serwera o dużej szybkości lub połączenia w konfiguracji switch-to-switch.

  20. D-LINK DGS-1008D 8x1000Mbps Gigabit Desktop Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Parametry techniczne Kod producenta DGS-1008D Liczba portów 10/100 Mbps 8 szt. Liczba portów 1000 Mbps 8 szt. Trunk Tak Zarządzalność Nie QoS 4 Montaż w szafach RACK Brak Wysokość 32 mm Szerokość 118 mm Głębokość 192 mm Waga 0,4 kg Kolor obudowy biały Informac...

  21. ALLIEDT AT-8100S/48 48x10/100TX + 2x10/100/1000TX

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznejKod Producenta: AT-8100S/48Liczba portów 1000 Mbps: 48Liczba slotów: 2Trunk: TAKZarządzalność: TakQoS: TakMontaż w szafach RACK: 19" Rack 1UMożliwość mocowania do podłoża: TAKwww: http: //alliedtelesis.com/p...

  22. Allied Telesis L2 AT-8000S/ 48

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Przegląd ogólny: AT-8000S/48 to stackowalny przełącznik warstwy 2. Funkcja stackowania pozwala połączyć ze sobą w topologii pierścienia kilka urządzeń tej samej serii, tworząc w ten sposób jednolitą infrastrukturę sieciową w małym lub średnim przedsiębio...

  23. D-LINK DGS-1210-28 24-port Gig Smart Switch 4 Combo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Kod Producenta: DGS-1210-28MoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  24. TP-LINK SG3424 switch L2 24x1GbE 4xSFP 1xConsole Desktop/Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis produktu TP-Link JetStream TL-SG3424 - przelacznik - 24 porty - Tak - montowany w szafie rackRodzaj urzadzenia Przelacznik - 24 porty - TakRodzaj obudowy Montowany w szafie rack - 1UPorts 24 x 10/100/1000 + 4 x zestaw Gigabit SFPWykonanie ...

  25. Cisco SLM224GT-EU SF 200-24 24-Port 10/100

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : SLM224GT-EU Liczba portów 10/100 Mbps : 24 szt. Liczba portów 1000 Mbps : 2 szt. Inne porty : Dwa sloty na moduły MiniGBIC współdzielone z portami Gigabit Porty mini-GBIC : 2 Lic...

  26. ZyXEL GS2200-8HP L2+ SWITCH 8x1000Mbit 2x RJ45/SFP POE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS2200-8HP-EU0101F Liczba portów 1000 Mbps: 8 Porty mini-GBIC: Dwa współdzielone sloty na moduły miniGBIC Liczba slotów: 2 Dostępne moduły: SFP-1000T, SFP-SX-D, SFP-LX-10-D, SFP-BX1310-10-D, SFP-BX1490-10-D, SFP-LHX1310-40-D, SFP-ZX-80...

  27. TP-LINK SG108 switch 8x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba port...

  28. ZyXEL GS2200-8 L2+ SWITCH 8x1000Mbit + 2x RJ45/SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Parametry techniczne Kod producenta GS2200-8-EU0101F Możliwość mocowania do podłoża Tak Gwarancja: fabryczna, 60 mies. gwarancji

  29. D-LINK DES-108 8x100Mbps Desktop Switch Metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Opis Techniczny: Kod Producenta: DES-108Możliwość mocowania do podłoża: Tak

  30. CISCO SRW248G4-K9-EU 48x10/100, 2xGiga, 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Parametry techniczne Kod producenta SRW248G4-K9-EU/SF300-48 Liczba portów 10/100 Mbps 48 szt. Liczba portów 1000 Mbps 4 szt. Porty mini-GBIC 2 Sloty SFP współdzielone z portami Gigabit Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100...

  31. Switch Allied Telesis AT-FS750/24

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Agregacja linków: Tak Architektura: Non-blocking, wirespeed Funkcje: Auto MDI/MDI-X, Auto Negotiation, Plug & Play Głębokość: 257 mmGniazda rozszerzeń: 2 x gniazda na moduły typu SFP Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 ...

  32. Allied Telesis Unmanaged (AT-FS724L) 24x10/100Mbps Rack Switch, wew. zasilacz

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Liczba portów 10/100 Mbps24 szt.Liczba slotów24 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3, 802.3u, 802.3x TrunkNie ZarządzalnośćUnmnanaged QoSbrak VLANbrak Montaż w szafach RACK19" Rack 1U Możliwość mocowania do podłożaNie Rozmiar tablicy adresów MAC4k Wysokość43 mmSze...

  33. CISCO SLM2048T-EU 48-Port 10/100/1000 Gigabit Sma

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Gwarancja sklepu - 24 miesiące (2 lata) Kod Producenta SLM2048T-EU Liczba portów 1000 Mbps 48szt. Porty mini-GBIC 2 Liczba slotów 2szt. Trunk Tak Zarządzalność web QoS tak VLAN 128 Montaż w szafach RACK Tak Możliwość mocowania do podłoża Tak Wysokość 44mm Szer...