Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 2062 produkty

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. D-Link DES-1008D

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    To 8-portowe urządzenie biurkowe umożliwia dostęp do łączności gigabitowej w nawet najmniejszym biurze. Jego porty NWay 10/100Mb/s umożliwiają zastosowanie w dowolnej strukturze sieciowej, niezależnie od tego, czy wraz z nim będą wykorzystywane urządzenia 10, ...

  2. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  3. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  4. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  5. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  6. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  7. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  8. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  9. Netgear FS308 8-Port Fast Ethernet Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Netgear FS308 8-Port Fast Ethernet Switch

  10. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  11. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  12. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  13. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  14. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  15. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  16. D-Link DGS-1016D

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Kod ProducentaDGS-1016DLiczba portów 1000 Mbps16 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3 10BA SE-T, IEEE 802.3u 100BA SE-TX, IEEE 802.3ab 1000BA SE-T, ANSI/IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p QoSTrunkNIEZarządzalnośćBrakQoSBrakMontaż w szafach RACK19" Rack 1UMożliwo...

  17. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  18. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  19. EDIMAX GS-1008PH 8port Gigabit Switch with 4 POE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  20. TP-LINK SL1226 switch L2 24x10/100 2x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Gigabitowy przełącznik TL-SL1226 posiada 24 porty RJ45 10/100M oraz 2 porty RJ-45 10/100/1000M. Wszystkie porty posiadają funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń oraz automatycznego krosowania Auto-MDI/MDIX. Przełącznik TL-SL1226 to oszczędne urząd...

  21. TP-LINK SG5428 JetStream switch L2 24x1GbE 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opracowany dla zespołów roboczych oraz działów przełącznik TP-LINK TL-SG5428 wyposażony został w pełen zestaw funkcji zarządzania warstwy drugiej. Dostarcza maksymalnej przepustowości wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna - dla wymagających dużej wydajności z...

  22. PLANET WGSW-52040 Switch Zarządzalny 48xGEth 4xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  23. Cisco WS-C2960S-48TS-L 48 GigE 4 x SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Liczba portów 1000 Mbps48 szt.Inne portyFlexStack Stacking Liczba slotów4 szt.Standardy sieciowePrivate VLANs, Multidomain Authentication, Port-based ACLs, Secure Shell (SSH) , TACACS+ and RADIUS authentication, Bridge protocol data unit (BPDU) Guard, Spanning...

  24. TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis Techniczny: Kategoria produktu SWITCH - przełącznik sieciowy niezarządzalny Architektura sieci LAN FastEthernet Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45) 16 szt. Obsługiwane protokoły i standardy IEEE 802.3 - 10BaseT Obsługiwane prot...

  25. TP-LINK SG1024 switch L2 24x1GbE Desktop/Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Przełącznik TL-SG1024 przeznaczony jest do tworzenia niezawodnych połączeń w sieciach Ethernet (10Mb/s), Fast Ethernet (100Mb/s) oraz Gigabit Ethernet (1000Mb/s). Każdy port urządzenia może pracować w trybie pełnego dupleksu z prędkością do 2000Mb/s. Przełączn...

  26. CISCO SRW208-K9-G5 8x10/100 Switch WebView Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Gwarancja producenta - wieczysta Kod Producenta SRW208-K9-G5 (SF 300-08) Liczba portów 10/100 Mbps 8szt. Inne porty Port Konsoli Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab, 802.3x flow control, 802.3ad LACP, 802.1Q/p V...

  27. ZyXEL ES1100-16P switch 16x10/100Mbit POE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji fabrycznejKod Producenta: ES1100-16P-EU01FLiczba portów 10/100 Mbps: 8Liczba portów 1000 Mbps: 8Standardy sieciowe: IEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.ab 1000Base-T EthernetIEEE 802.3a...

  28. Switch Allied Telesis AT-GS900/24

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Gwarancja : F060M Kod Producenta : AT-GS900/24-50 PORTY : 24 x 10/100/1000BaseTX, RJ45 Prędkość transmisji : 10/100/1000 Mbps Full-Duplex Standardy : IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x Architektura : Non-bloc...

  29. TP-LINK SG108 switch 8x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba port...

  30. TP-LINK SL5428E switch L2 24x10/100 4x1GB Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Zastosowanie (switche)?rednie i du?e firmy (powy?ej 16 portów)Architektura sieci (switche)FastEthernet, GigabitEthernetLiczba portów 10/100 Mbps24Liczba portów 10/100/1000 Mbps4Liczba portów 10GbBrakLiczba portów SFP2Liczba portów COMBOBrakLiczba portów ...

  31. Switch Allied Telesis AT-FS750/24

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Agregacja linków: Tak Architektura: Non-blocking, wirespeed Funkcje: Auto MDI/MDI-X, Auto Negotiation, Plug & Play Głębokość: 257 mmGniazda rozszerzeń: 2 x gniazda na moduły typu SFP Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 ...

  32. EDIMAX ES-5816P SWITCH WEB 16x10/100 PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Liczba portów 10/100 Mbps16 szt.Standardy siecioweIEEE 802.3af PoE / IEEE 802.3 10BaseT / IEEE 802.3u 100BaseTX / IEEE 802.3 NWay Auto-Negotiation / IEEE 802.3x Flow Control / IEEE 802.1p QoS / IEEE 802.1q VLAN Tag Przepustowość100Mb/s

  33. EDIMAX GS-1008P 8port Gigabit Switch with 8POE Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Możliwość mocowania do podłożaTak