Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Switch-e, HUB-y 2062 produkty

KomputeryOsprzęt sieciowySwitch-e, HUB-y

Porównaj ceny w Switch-e, HUB-y.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

  1. ALLIED AT-6101G Power over Ethernet Injector Gigabi

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  2. ZyXEL GS108B SWITCH 8x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-108BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  3. EDIMAX ES-5500G GIGABIT ETHERNET SWITCH 5 PORTOW

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Edimax

    Kod Producenta : ES-5500G Liczba portów 1000 Mbps : 5szt. Standardy sieciowe : 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x Przepustowość : 10Gbps Trunk : Nie Zarządzalność : Brak QoS : Brak Montaż w szafach RACK : Brak Możl...

  4. PLANET IGS-10020MT Switch przem. zarz. 8xGEth+2xSFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  5. PLANET IGS-801T Przemysłowy Switch 8 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-801TLiczba portów 1000 Mbps8szt.Inne portyKostka montażowa do zasilania oraz na wyjście alarmowePorty mini-GBICBrakStandardy siecioweIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3abPrzepustowość11.9Mpps, Magistrala 16Gbps, 144,880 pps...

  6. PLANET MGB-TSX Moduł 1p miniGIBIC Przemysłowy MM

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaMGB-TSXLiczba portów 1000 Mbps1szt.Inne portyMulti-Mode LC 850nmStandardy siecioweIEEE 802.3z 1000Base-SXTrunkNieZarządzalnośćNIEQoSNIEMontaż w szafach RACKBrakMożliwość mocowania do podłożaTakKolor obudowy-wwwwww.planet.plOrientacyjna waga...

  7. NETGEAR GSM7252PS ProSafe 48x GE PoE L2+ Stackable

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Netgear

    Gwarancja: W000M Kod Producenta: GSM7252PS-100EUS Liczba portów 1000 Mbps: 48 szt. Inne porty: 2 x 10 Gigabit SFP+ Porty mini-GBIC: 4 x współdzielone SFP Liczba slotów: 6 szt. Standardy sieciowe: 802.3 Ethernet, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BAS...

  8. PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność...

  9. PLANET WGSW-28040 Switch Gigab. 28-Port Zarządzalny

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: WGSW-28040 Możliwość mocowania do podłoża: True Orientacyjna waga brutto: 3723 Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 3723 Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1

  10. PLANET WGSW-24040HP Switch 24 ports Gigabit + 4SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaWGSW-24040HPMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto5300gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5300gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....

  11. PLANET GSD-808HP Gigabit Switch 8-port PoE 802.3at

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Kod Producenta: GSD-808HPMoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  12. ZyXEL GS105S SWITCH 5x1000Mbit QoS plastic

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernet, FastEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps5Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-...

  13. ZyXEL GS105B SWITCH 5x1000Mbit metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Kod Producenta: GS-105BV2-EU0101FMożliwość mocowania do podłoża: TAK

  14. PLANET IGS-501T Przemysłowy Switch 5 port Gigabit

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Opis: Kod ProducentaIGS-501TMożliwość mocowania do podłożaTakOrientacyjna waga brutto622gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.0gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie0szt....

  15. ZyXEL GS1100-8HP Switch 8x1000 4 x PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów PoE (PoE + PoE+)8Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802....

  16. Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 16-Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • UBIQUITI

    Możliwość mocowania do podłożaTak Orientacyjna waga brutto5064 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.5064 gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1 szt.

  17. Cisco WS-C2960-48TC-L 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Cisco

    Możliwość mocowania do podłożaTak

  18. D-LINK DGS-1210-28 24-port Gig Smart Switch 4 Combo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Kod Producenta: DGS-1210-28MoĂźliwoĂśÄŇ mocowania do podĂłoĂźa: TAK

  19. TP-LINK SG3424 switch L2 24x1GbE 4xSFP 1xConsole Desktop/Rack

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis produktu TP-Link JetStream TL-SG3424 - przelacznik - 24 porty - Tak - montowany w szafie rackRodzaj urzadzenia Przelacznik - 24 porty - TakRodzaj obudowy Montowany w szafie rack - 1UPorts 24 x 10/100/1000 + 4 x zestaw Gigabit SFPWykonanie ...

  20. CISCO SRW2024-K9-EU 26x10/100/1000, 2xCombo

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Gwarancja producenta - wieczysta Kod Producenta SRW2024-K9-EU (SG 300-28) Liczba portów 1000 Mbps 24szt. Inne porty Port Konsoli Porty mini-GBIC 2 sloty MiniGBIC współdzielony z portem Gigabit Liczba slotów 2szt. Standardy sieciowe 802.3 10BASE-T Ethernet, 802...

  21. Switch Allied Telesis AT-GS900/24

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Gwarancja : F060M Kod Producenta : AT-GS900/24-50 PORTY : 24 x 10/100/1000BaseTX, RJ45 Prędkość transmisji : 10/100/1000 Mbps Full-Duplex Standardy : IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x Architektura : Non-bloc...

  22. D-Link DES-1008D

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    To 8-portowe urządzenie biurkowe umożliwia dostęp do łączności gigabitowej w nawet najmniejszym biurze. Jego porty NWay 10/100Mb/s umożliwiają zastosowanie w dowolnej strukturze sieciowej, niezależnie od tego, czy wraz z nim będą wykorzystywane urządzenia 10, ...

  23. ZyXEL GS2200-8 L2+ SWITCH 8x1000Mbit + 2x RJ45/SFP

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Parametry techniczne Kod producenta GS2200-8-EU0101F Możliwość mocowania do podłoża Tak Gwarancja: fabryczna, 60 mies. gwarancji

  24. D-LINK DES-108 8x100Mbps Desktop Switch Metal

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Opis Techniczny: Kod Producenta: DES-108Możliwość mocowania do podłoża: Tak

  25. CISCO SLM2016T-EU 16-Port 10/100/1000 Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Parametry techniczne Kod producenta SLM2016T-EU Liczba portów 1000 Mbps 16 szt. Porty mini-GBIC 2 Liczba slotów 2 szt. Standardy sieciowe IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab Trunk Tak Zarządzalność web QoS tak VLAN 128 Montaż w szafach RACK Tak Możliwość moc...

  26. Switch Allied Telesis AT-FS750/24

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    Agregacja linków: Tak Architektura: Non-blocking, wirespeed Funkcje: Auto MDI/MDI-X, Auto Negotiation, Plug & Play Głębokość: 257 mmGniazda rozszerzeń: 2 x gniazda na moduły typu SFP Informacje dodatkowe: Wsparcie Produktowe Allied Telesis: 022 620 82 96 ...

  27. TP-LINK SG108 switch 8x1GB

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • TP-Link

    Opis: Klasa przełącznikaNiezarz?dzalnyZastosowanie (switche)Dom i ma?e biuro (do 16 portów)Architektura sieci (switche)GigabitEthernetLiczba portów 10/100 MbpsBrakLiczba portów 10/100/1000 Mbps8Liczba portów SFPBrakLiczba portów PoE (PoE + PoE+)BrakLiczba port...

  28. ZyXEL (ES-105A) 5x10/100Mbps Desktop Switch, zew. zasilacz, QoS, metalowa obudowa

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Parametry techniczne Kod producenta 91-010-083001B Liczba portów 10/100 Mbps 5 szt. Standardy sieciowe * IEEE802.3 10BASE-T Ethernet* IEEE802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet * ANSI/IEEE802.3 Auto-negotiation* IEEE802.3x Flow Control Przepustowość 1Gbps non-blockin...

  29. ZyXEL ES1100-8P 8X10/100Mbps switch PoE

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • ZyXEL

    Liczba portów 10/100 Mbps8 szt.Inne portySwitch posiada 4 porty PoE Standardy siecioweIEEE 802.3 10Base-T EthernetIEEE 802.3u 100Base-TX Fast EthernetIEEE 802.ab 1000Base-T EthernetIEEE 802.3af PoEIEEE 802.3x Flow control and Back-pressureIEEE 802.1p CoSIEEE 8...

  30. Allied Telesis Unmanaged (AT-GS900/5E) 10/100/1000TX, zew. zasilanie

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Allied Telesis

    - Kod Producenta: AT-GS900/5E-50 - Liczba portów 1000 Mbps: 5 szt. - Standardy sieciowe: IEEE 802.3 10T EthernetIEEE 802.3u 100TX Fast EthernetIEEE 802.3ab 1000T Gigabit EthernetIEEE 802.3x Flow control - Przepustowość: 14,880pps dla 10Mbps Ethernet148,8...

  31. CISCO SF500-24-K9-G5 24X10/100 Rack Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Linksys

    Liczba portów 10/100 Mbps24 szt.Standardy sieciowe(STP, GARP and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w Rapid STP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 81...

  32. D-LINK DGS-1008D 8x1000Mbps Gigabit Desktop Switch

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • D-Link

    Parametry techniczne Kod producenta DGS-1008D Liczba portów 10/100 Mbps 8 szt. Liczba portów 1000 Mbps 8 szt. Trunk Tak Zarządzalność Nie QoS 4 Montaż w szafach RACK Brak Wysokość 32 mm Szerokość 118 mm Głębokość 192 mm Waga 0,4 kg Kolor obudowy biały Informac...

  33. PLANET ISW-621S15 Przemsyłowy Switch 4+2 100FX Port

    dodaj opinię

    Kategoria: Switch-e, HUB-y

    • Planet

    Gwarancja: 60 miesięcy gwarancjiKod Producenta: ISW-621S15Liczba portów 10/100 Mbps: 4Inne porty: 2 x 100Base-FxPrzepustowość: 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast EthernetTrunk: NIEZarządzalność: NIEQoS: NIEMontaż w szafach RACK: B...