Porównywarka cen, porównaj ceny z ponad 2100 sklepów internetowych.

Co chcesz kupić? Wyszukaj produkt...

Konewki 10 produktów

Narzędzia i warsztatNarzędzia ogrodoweKonewki

Porównaj ceny w Konewki.

Sortuj według: liczby ofert popularności ceny średniej oceny kolejności dodania

 1. Konewka ogrodnicza 10 L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka ogrodnicza o pojemności 10L - wykonana z mocnego tworzywa. Wyposażona w ergonomiczny uchwyt oraz długą wylewkę za zdejmowanym sitkiem. Może być używana do zraszania, a także po zdjęciu sitka do podlewania krzewów i wszystkich roślin w ogrodzie. Gwa...

 2. Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 2L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 2l. Rewelacyjnie nadaje się do podlewania kwiatów. Nowoczesny kształt konewki i żywa kolorystyka sprawia, że konewka może także służyć jako dekoracja wnętrza.

 3. Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 1,5L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 1,5l. Rewelacyjnie nadaje się do podlewania kwiatów. Nowoczesny kształt konewki i żywa kolorystyka sprawia, że konewka może także służyć jako dekoracja wnętrza.

 4. Konewka ogrodnicza 2,5 L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka o pojemności 2,5L - wykonana z mocnego tworzywa, wyposażona w ergonomiczny uchwyt oraz długą wylewkę. Nadaje się do podlewania kwiatów i roślin w doniczkach, w skrzynkach balkonowych i innych pojemnikach. Gwarantowana jakość produktu!

 5. Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 1L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka do podlewania kwiatów "ŁABĘDł" 1l. Rewelacyjnie nadaje się do podlewania kwiatów. Nowoczesny kształt konewki i żywa kolorystyka sprawia, że konewka może także służyć jako dekoracja wnętrza.

 6. Konewka ogrodnicza 5 L

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

  • Bradas

  Konewka ogrodnicza o pojemności 5L - wykonana z mocnego tworzywa. Wyposażona w ergonomiczny uchwyt oraz długą wylewkę za zdejmowanym sitkiem. Może być używana do zraszania, a także po zdjęciu sitka do podlewania krzewów i wszystkich roślin w ogrodzie. Gwar...

 7. Prosperplast Konewka Aqua zielony, 5 l , 5 l

  dodaj opinię

  Kategoria: Konewki

   ?Plastikowa konewka do podlewania pokojowych i balkonowych roślin. Konewka posiada również skrapiacz. Niezastąpiony pomocnik przy uprawie roślin w domu i w ogrodzie.